Skocz do zawartości

UK - Pierwsze Ogólnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie pasuje, moge dolączyc okolo 22 maja gdzies po drodze, wczesniej bede w Polsce mysle, ze do 21 maja. Czekam na propozycje spotkania organizacyjnego. Sorki, ze sie nie odzywam ale sledze watek kiedy tylko moge,niestety nowa praca pochlania mnie za bardzo. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TY, slicznotko, w Gdansku czy UK ?

A jak nie masz motra to moze ktos bedzie mial wolne miejsce ? clap.gif

Chetnie ja bym cie zabral, ale jezdze solówka. Chyba ze usiadziesz przede mna j.gif notworthy.gif

ja obecnie w uk i chyba dłużej tu zabawię...moto tu zwiozę na przełomie stycznia/lutego..

pozdrawiam, :buttrock:

Edytowane przez Angie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pozostalych !!!

Ciarah, Koobra, Sylwester, arielu, wilu88 !!!!!

 

Jestem, jestem Drogi Kolego :D ,

chetnie sie wybiore na krotka przejazdzke integracyjna do "kamnieni", a Winchester to dobre miejsce na spotkanie :banghead:

Pozdrowionka, Marcin

PS. Zaczynam sledzic ten watek. Badzmy w kontakcie. Co wtorek wiem co robie w nastepna sobote i niedziele itd. Poza tym jest to dobry czas, aby przewidziec pogodowe zdazenia tez :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje, moge dolączyc okolo 22 maja gdzies po drodze, wczesniej bede w Polsce mysle, ze do 21 maja. Czekam na propozycje spotkania organizacyjnego. Sorki, ze sie nie odzywam ale sledze watek kiedy tylko moge,niestety nowa praca pochlania mnie za bardzo. pozdro

 

 

Wilu, ale to termin wyjazdu do Szkocji !!!!!!!!

W tym topiku "integrujemy sie " :crossy: :crossy:

A spotkanie organizacyjne planowane jest na:

27/28 styczen 2007 lub jak pogoda sie nie poprawi: 3/4 luty 2007 :notworthy:

 

a moze ktos z was wybiera sie na wyscigi na wyspe man??

 

tam przy okazji mozna by zrobic male spotkanko - jedziemy z polski w pare sprzetow i chetnie zobaczymy "zagranicznych" motocyklistow :)

 

Raczej nie, bo tam glownie przecinaki i troche drogo. :lapad:

Ale jak bedziecie juz w UK to chetnie sie spotkamy :icon_eek: :flesje:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info docierajace do mnie podaja ze pogoda w UK fatalna, sztormy i huragany, wraz z silnymi deszczami :bigrazz: :D

Szlag by to trafil i termin styczniowy stoi pod znakiem zapytania :lapad:

Takiego stanu jeszcze w UK nie bylo i sami angole sa przerazeni tym co sie dzieje. Mam nadzieje ze sie jeszcze pogoda poprawi i jak nie to pozostaje luty :crossy:

Ale i tak sie spotkamy !!!! :clap: :clap: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info docierajace do mnie podaja ze pogoda w UK fatalna, sztormy i huragany, wraz z silnymi deszczami :buttrock: :buttrock:

Szlag by to trafil i termin styczniowy stoi pod znakiem zapytania :lapad:

Takiego stanu jeszcze w UK nie bylo i sami angole sa przerazeni tym co sie dzieje. Mam nadzieje ze sie jeszcze pogoda poprawi i jak nie to pozostaje luty :bigrazz:

Ale i tak sie spotkamy !!!! :clap: :icon_razz: :buttrock:

 

zostal jeszcze tydzien i mam nadzieje ze pogoda sie poprawi :evil: , w koncy musi sie skonczyc ten deszcz!!! - bo od jezdzenia samochodem mam odlezyny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba wymodlilismy pogode bo dzis od rana piekne slonko swieci

O dzieki Ci Panie :lalag:

I tu niestety, musze troszke zmienic, albo w koncu porzadnie ustalic, spotkanie :icon_biggrin:

tak zajzalem wczoraj dokladnie do mapy i stwierdzilem ze:

1. Kolezenstwo mieszkajace w okolicach Londynu ( ciarah,budzik, koobra i pozostala brac ) moga spotkac sie w Winchester :lalag: Stamtad spokojnie jada na Andover i juz prosto do Amesbury

2. Co zas do mnie i ludzi z poludnia ( Sylwester, arielu etc ) to proponuje spotkac sie w Southampton, albo w Sailsbury. Droga do Stonehenge jest wtedy dla nas lepsza i jest krócej niz pchac sie do Winchester.

Z Salisbury walimy do Amesbury.

3. W Amesbury spotykamy sie WSZYSCY razem, robimy krótki popas i stamtad smigamy do kamyczków :crossy:

 

W sumie trasa nie jest za dluga, ale celem jest nasze wspolne spotkanie sie i zobaczenie swoich mordek, :biggrin: oraz ustalenie wyjazdu do Szkocji.

Wg. mapy do Stonehenge jest, od Southampton, okolo 25 mil wiec mozemy ustalic godzine spotkania w Amesbury na .................... " W samo Poludnie "

Z Amesbury do Kamieni to juz naprawde rzut beretem ( 5 mil ) :crossy:

 

Jakby co to juz podaje telefon do siebie:

07871098295

 

Wszelkie uwagi i sugestyje mile widziane

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba wymodlilismy pogode bo dzis od rana piekne slonko swieci

 

1. Kolezenstwo mieszkajace w okolicach Londynu ( ciarah,budzik, koobra i pozostala brac ) moga spotkac sie w Winchester :banghead: Stamtad spokojnie jada na Andover i juz prosto do Amesbury

 

 

1.majkel, ja nie mieszkam w londynie !!! :biggrin: tylko nad morzem - Bournemouth, a pracuje kolo Southampton (Eastleigh) i tu bede mieszkal wkrotce.

2. miejsce spotkania jak dla mnie wszytsko jedno - tylko nie LONDYN!!!

3.proponuje przejazd przez New Forest do Salisbury - potem do stonehenge. W new forest - jest duzo miejsc parkingowych z fajnymi widokami w kontakcie z natura - no i duzo "dzikich koni". no i mniejszy ruch na drogach.

 

Jakby sie spotkac przy ROWNHAMS Texaco(chyba) Service miedzy 4-3 zjazdem M27 w kierunku zachodnim. Pasowalo by to dla tych ze wschodu z M3. z tamtad wyruszylibysmy. M27 - junction 1 - zjazd do new forest !!!! i tam gdzies we wrzosowiskach mozna stanac na popas (uwaga na konie!!!)

Unikniemy pchania sie do miast!!!!

 

budzik

07878807460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry budzik, ale jakos tak myslalem zes Ty z okolic Londka :buttrock:

Ale to i lepiej bo jak bedziesz smigal z Bornemouth to ja poplyne promem do Lymington i tam sie mozemy spotkac OK ?

Potem smigniemy przez Forest do Lyndhurst ( po drodze w Brockenhurst jest zjazd w prawo do ..... National Motor Museum :( wiec mozemy i tam zachaczyc albo mozemy tam wpasc w niedziele ) i spotkamy sie z ludeczkami z Southampton i okolic gdzies w Candam ( polaczenie M27 z A31 ).

Z tamtad juz zołta ( B3078 ) do Wick ( A338 ) i prosto do Salisbury.

Dalej A345 do Amesbury i tam sie WSZYSCY spotykamy.

Jak chcesz to My sie mozemy spotkac wczesniej ( gdzies tak o 9 ) i sobie jeszcze cos zobaczyc. :buttrock:

To taka moja propozycja. :icon_biggrin:

 

telefon wpisuje do komórki

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry budzik, ale jakos tak myslalem zes Ty z okolic Londka :buttrock:

Ale to i lepiej bo jak bedziesz smigal z Bornemouth to ja poplyne promem do Lymington i tam sie mozemy spotkac OK ?

Potem smigniemy przez Forest do Lyndhurst ( po drodze w Brockenhurst jest zjazd w prawo do ..... National Motor Museum :( wiec mozemy i tam zachaczyc albo mozemy tam wpasc w niedziele ) i spotkamy sie z ludeczkami z Southampton i okolic gdzies w Candam ( polaczenie M27 z A31 ).

Z tamtad juz zołta ( B3078 ) do Wick ( A338 ) i prosto do Salisbury.

Dalej A345 do Amesbury i tam sie WSZYSCY spotykamy.

Jak chcesz to My sie mozemy spotkac wczesniej ( gdzies tak o 9 ) i sobie jeszcze cos zobaczyc. :buttrock:

To taka moja propozycja. :icon_biggrin:

 

telefon wpisuje do komórki

 

oki, wiec mozemy cos wymyslec i na sobote i niedziele, tylko musimy dogadac miejsce spotkania w sobote przed spotkaniem wlasciwym, Ja doswiadczam teraz problemow mieszkaniowych, wiec nie wiem skad bede jechal, ale raczej wszystko mi jedno gdzie, Tylko najpier ustalmy miejsce wlasciwego spotkania wszystkich no i godzine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Tylko jak na razie jestes Ty zdeklarowany na 100 %, Ciarah obserwuje temat, koobra tez, inni jakos zamilki. :D

Trudno bedzie robic spotkanie we dwóch :)

Chociaz jak nikt sie nie odezwie to sobie mozemy smignac do Forest na przejazdzke i zahaczyc o te Muzeum Motor, OK ? ( chyba ze jeszcze nie sezon i zamkniete bedzie )

Mi tez droga jednakowa bo moge jechac promem do Southampton badz do Lymington, wsio ryba.

Aczkolwiek bardziej odpowiada mi opcja Lymington :D i tam bysmy sie spotkali i stamtad jak pisalem wczesniej, do Landhurst i dalej do Cadnam. Tu jak reszta ludzi sie zdeklaruje i bedzie jechac, smigamy do Salisbury.

Poczekac trzeba ne odzew reszty, bo tak to tylko gadamy :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj i zapraszamy :notworthy:

Ja tez czekam na pogode bo na razie to straszna ch*** i jest zimno ( 3 stopnie dzis )

Kurde, wczoraj bylo piekne slonko i cieplo, w sobote tez a dzis znopwu kiepsko i zimno :icon_biggrin:

Niestety nie zapowiadaja ocieplenia, wiec ............... sledzimy i czekamy.

Jak w piatek bedzie brzydka pogoda i deszcz, przekladam wyjazd na 3/4 luty

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...