Skocz do zawartości

senda


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rozebralem gaznik w swojej sendzie, zeby zobaczyc jaka mam dysze, i po zlozeniu jak odpalilem caly czas ma wysokie obroty, na chwile bylo normalnie a teraz znowu to samo, rozebralem drugi raz i niby normalnie, ale pewno znowu sie stanie tak samo, doradzcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy po dodaniu gazu i puszczeniu dzieje sie zupelnie to samo? czy gaz moze chodzi nieco inaczej?

podejrzewam, ze mogles omylkowo zle wsadzic przepustnice(zdarza sie najlepszym) albo nie odpowietrzyles gaznika, badz cos z plywakiem. podwiesil sie naprzyklad i dostaje za duzo paliwa. chociaz to by go raczej zalewalo... ale 2T sa momentami nieobliczalne:D wez gumowy mlotek i puknij w komore plywakowa. moze to nie pomoze a w takiej sywuacji bierzemy i raz jeszcze z tym, ze dokaldnie skladamy gazniczek.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy po dodaniu gazu i puszczeniu dzieje sie zupelnie to samo? czy gaz moze chodzi nieco inaczej?

podejrzewam, ze mogles omylkowo zle wsadzic przepustnice(zdarza sie najlepszym) albo nie odpowietrzyles gaznika, badz cos z plywakiem. podwiesil sie naprzyklad i dostaje za duzo paliwa. chociaz to by go raczej zalewalo... ale 2T sa momentami nieobliczalne:D wez gumowy mlotek i puknij w komore plywakowa. moze to nie pomoze a w takiej sywuacji bierzemy i raz jeszcze z tym, ze dokaldnie skladamy gazniczek.

ale ja rozbieralem tylko sam dol gaznika, ta komore w ktorej jest plywak, nieruszalem iglicy. tez ,myslalem ze moze sie plywak zawiesil albo cos rozebralem jeszcze raz zlozylem i to samo, ale odczepilem wezyk od paliwa i go odpalilem, przepalil cale paliwo ktore mial wczepilem wezyk odpalilem i ustawilem obroty, no i jak narazie jest dobrze, ale niewiem jak to dalej bedzie. nic sie niestanie jak odpalilem go bez podlaczonego wezyka od paliwa nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Aprilie MX z gaźnikiem Dellorto w silniku Minarelli więc podejrzewam że wszystko tak jak u Ciebie. Miewałem różne problemy z tym gaźnikeim i wiem że częstu lubi się "zawieszać'' Ja zawsze regulowałem obroty śrubą na niższe i po najczęściej kilku km gaźnik odblokowywał się i podkręcałem obroty na nowo. Mnie to zawsze pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpadam do garazu a tu plama na ziemi, wylalo mi sie paliwo, sciagam wezyki i okazalo sie ze kranik niezamyka (tu jest podcisnieniowy) no i mam pytanie, czy ten kranik mozna jakos czyscic tak jak normalny?i co moze byc przyczyna tego ze kranik caly czas puszcza paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...