Skocz do zawartości

Uwaga, jest propozycja!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak: Motocykliści Politechniki Łódzkiej ( do których ja również należę) wpadli przy którymś z piwek że można by zorganizować (póki co to pomysł jest w fazie wewnętrznej naszego Klubu) wyścigi w klasie 50ccm,

Cały pic polega na tym że mogły by startować tylko sprzęty typu np Romet, Komar Jawka Wierchowina i wszystko co by było wyprodukowane na wschód od Odry... Cała sprawa była by robiona w klimacie dobrej zabawy i przypomnienia sobie młodych alt kiedy to zasuwało się na takich wynalazkach. maszyny mogły by być maksymalnie przerobione i wyżyłowane do granic wytrzymałości materiałowej tychże konstrukcji (jedynym ograniczeniem było by posiadanie silnika wyprodukowanego na wschód od Odry co ma na celu wyrównanie szans i świetną zabawę)

Dla posiadaczy simsonków przewidziana osobna klasa startowa

trasa wyścigu póki co jest przewidziana na prostą 400 metrów ale jakby było sporo chętnych to można by pokombinować.

 

termin to bliżej nie określona wiosna...

 

pytanie do was: pisał by się ktoś z Was na taką zabawę?? mały koszt a zabawa przednia sie zapowiada!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super :P Chętnie bym wpadł, ale odległość jest dość duża :buttrock: Jak będzie to wyglądało to od strony organizacyjnej? Na jakiejś drodze z małym ruchem czy na terenie wyłączonym z ruchu? Będzie pomiar czasów? Jeżeli tak to w jaki sposób? Będą nagrody? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest zależne od ilości chętnych na taką imprezę jeżeli by było spore zainteresowanie to można by bardziej dopracowany sposób to zrobić. ale raczej na wyłączenie z ruchu jakiegoś odcinka nie ma co liczyć bardziej na jakiś tor cartingowy jeżeli zrobiło by sie wpisowe. Jak to sie mówi dzisiaj"na chwile obecna to jest 400 metrów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł znakomity!!:icon_mrgreen: jezeli dalbym rade i odleglosc ode mnie(srodmiescie) nie bylaby za daleka, podjechalbym swoim ogarkiem 200 na takie cos, klopot tylko w tym, ze nie mam juz dokumentacji na ten sprzet. w kazdym badz razie napewno podjechalbym pokibicowac:) a moze i udaloby mi sie tez sciagnac pare osob z osiedla:)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...