Skocz do zawartości

Klocki trą o tarczę! Help!!!!!!!


Zbyhoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skoro Ci skrzypią-daj na nie kapkę oleju-tylko że musi być pełny syntetyk!:)

Żartuję oczywiście-nie próbuj tego robić.Pamietam ze tez w swojej ETZ-ecie piszczały mi klocki-nie moglem skumac o co chodzi.Moze tak juz musi byc...?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zmieniałem klocki i mam ten sam problem, skrzypią jak cholera. Te stare były firmy WAMOT ze znaczkiem bezpieczeństwa – takie B w trójkącie, a te nowe nie mają ani podanego producenta ani tego znaczka :?: :?: :?:

Chyba poszukam klocków na których będzie podany producent tak chociaż wiem że ktoś bierze odpowiedzialność za swój produkt, a te wyrzucę do kosza, szkoda tarczy ( i słuchu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wydłubałem tą uszczelkę, trochę czasu mi to zajęło ale nie ważne.

Włożyłem nowe uszczelki założyłem dzwignie wlałem płyn i dalej cieknie, prawdopodobnie ta większa uszczelka była jeszcze za pomocą czegoś mocowana, na ściankach była jakaś substancja tylko jaka: klej, silikon.

Co tam wsadzić żeby ta uszczelka nie przeciekała :?: :?: :?:

(Tłoczek jest bez żadnej ryski ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jesli rzeczywiscie odczuwasz badz slyszysz dziwne tarcie wydobywajace sie z przedniego ukladu chamulcowego -to wedlug mnie (jesli klocki oczywiscie nei sa zuzyte) wine ponosi material z jakiego wykonana jest okladzina cierna klocka!!!jesli chcesz kupic nowe nie kupuj tych samych lecz inne!!! jesli mieszkasz blisko poznania to polecam sklep motus na wildzie ja tam kupilem i jest za*biscie :D juz po zalozeniu bylo czuc jak dobrze hamuja-oczywiscie na finalny test troszke bylo trza poczekac :twisted: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...