Skocz do zawartości

Trajka, traja


kawasaki454
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli Ci sie spodobała ta traja-streetfighter to zadzwoń sobie do Sławka i sie zapytaj , moze to nawet jego jakiś sprzet , on też handluje , na angielskich blachach to moze ktoś ma na sprzedaz , ja ją widziałem u niego chyba jakoś późną wiosną . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niedaleko siebie traje na chopperze, ale stoi dlugo na dworze i troszke zapuszczona.

Interesuje cie to ? :biggrin: :notworthy:

Znaczy sie ... przód zajebiscie dlugi, ale silnik od VW Garba

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, po przemyśleniu - to jest problem. Solowy motocykl raczej odpada. Jeśli ni chcesz ruskiego sprzętu to pozostaje boczny wózek, czyli kosz. Jakiś czas temu kolega adaptował czeski kosz od Jawy do Moto Guzzi 750. Robił to z myślą o dzieciakach. Wyszło całkiem fajnie. Poszedł w Polskę. Gdzieś w swoich szpargałach powinienem mieć czeskie czasopismo gdzie podobny wynalazek był z sensem zaprojektowany i rozrysowany. Ale pozostaje problem, że trzeba to zrobić a nie jest to takie proste.

Inne wyjście to QUAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kumpla :D do Drag Stara 650 adoptował wózek z jawy, a wygląda to mniej więcej tak:

 

http://img165.imageshack.us/img165/924/dragstarwzek1id4.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/7858/dragstarwzek2gi4.jpg

 

Niestety, tylko takimi zdjęciami dysponuję :buttrock: .

 

PS. Masz kawasaki454 taki sam kolor Viagry, jaką ja miałem. Też Ci kumple mówią na nią "budyń"? :buttrock:

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłym roku w wypadku motocyklowym uszkodziłem m.in splot barkowy i nie ruszam prawą ręką.Również poszukuje trajki(z silnikiem samochodowym umieszczonym z tyłu),lub jakiegoś draga do którego zostanie przymontowany wózek boczny stoye.

 

TO JEST SUPER ROZWIĄZANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.trzykola.pl/page2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quad? Jak tym jeździć po drodze?. Pewnie można ale jest on przeciwny mojej naturze. Myślę, że w końcu wpadnie w moje łapy coś fajnego i znowu na drogę. Temat jest ciągle aktualny i wszystkie propozycje wskazują, że myślicie o mnie i jestem Wam ogromnie wdzięczny. :notworthy:

Pozdrawiam Jurek. :clap:

 

Kumpel kumpla :) do Drag Stara 650 adoptował wózek z jawy, a wygląda to mniej więcej tak:

 

http://img165.imageshack.us/img165/924/dragstarwzek1id4.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/7858/dragstarwzek2gi4.jpg

 

Niestety, tylko takimi zdjęciami dysponuję :wink: .

 

PS. Masz kawasaki454 taki sam kolor Viagry, jaką ja miałem. Też Ci kumple mówią na nią "budyń"? :wink:

 

Taką miałem i masz rację ale zwali ją kisiel lub żelka. Następna jest czarna a areografem na baku. :biggrin:

 

Ja w ubiegłym roku w wypadku motocyklowym uszkodziłem m.in splot barkowy i nie ruszam prawą ręką.Również poszukuje trajki(z silnikiem samochodowym umieszczonym z tyłu),lub jakiegoś draga do którego zostanie przymontowany wózek boczny stoye.

 

TO JEST SUPER ROZWIĄZANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.trzykola.pl/page2.html

 

 

Niby jest ale. pozostaje jeszcze kwestia biegów. Trochę to skompkikowane. Ma przyjść zima jest więc trochę czasu. Może coś wpadnie nieoczekiwanie? Może ktoś coś wymyśli.

Edytowane przez kawasaki454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz Sobie na stronke naszych sąsiadów z zachodu(załączam link).Jest tam też z silnikiem z przodu.

Co do biegów-widziałeś rozwiązanie w Burgmanie?Dwa przyciski przy prawej manecie.Coś w rodzaju EPS-a.

http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...ist.aspx?page=1

 

pozdrawiam-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz Sobie na stronke naszych sąsiadów z zachodu(załączam link).Jest tam też z silnikiem z przodu.

Co do biegów-widziałeś rozwiązanie w Burgmanie?Dwa przyciski przy prawej manecie.Coś w rodzaju EPS-a.

http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...ist.aspx?page=1

 

pozdrawiam-PADRE

 

 

Widziałem. Ale ceny tez widziałem.!!!!!!!! :eek:

Jakby to było w zł to OK. Ale dzięki za zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam Jurek :buttrock:

 

biegi z prawej strony ma chyba? ROYAL ENFILD..... do tego,wózek boczny(najlepiej stoye,bo najlżejszy) i w trase :crossy: :crossy: :crossy: Najważniejsze by jeździć :clap:

 

 

To jest pomysł> zapomniałem o Enfildzie, anajlepszy byłby disel bi i takie produkują w Indiach (Indianie? :D ) .Co do przyczepy to jest firma, która dorabia i przerabia.

Pozdrawiam Jurek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Ciebie podniecać przedwcześnie,ani składać w tej chwili pustych obietnic.Jeszcze mi zostało parę spraw do uporządkowania i do dokończenia,żeby wiążaco określić się kiedy i za jaką kasę mógłbym coś dla Ciebie pokombinować (noszę się z poważnym zamiarem wejść w temat trajek).Muszę wpierw dokończyć restaurowanie E-TYPE dla niemca,wtedy na tapetę wchodzi traja-prototyp będzie na bazie zapka.

Jak coś już bedzie, czym bedę mógł się pochwalic -pierwszy się o tym dowiesz.

 

na razie trzym sie ciepło-pozdrówka PADRE-Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Ciebie podniecać przedwcześnie,ani składać w tej chwili pustych obietnic.Jeszcze mi zostało parę spraw do uporządkowania i do dokończenia,żeby wiążaco określić się kiedy i za jaką kasę mógłbym coś dla Ciebie pokombinować (noszę się z poważnym zamiarem wejść w temat trajek).Muszę wpierw dokończyć restaurowanie E-TYPE dla niemca,wtedy na tapetę wchodzi traja-prototyp będzie na bazie zapka.

Jak coś już bedzie, czym bedę mógł się pochwalic -pierwszy się o tym dowiesz.

 

na razie trzym sie ciepło-pozdrówka PADRE-Janusz

 

 

Czekam niecierpliwie, ale pamiętaj o tym, że praktycznie nie mam lewej nogi a w protezie nie wiem czy bedę mógł wycisnć sprzęgło nie mówiąc o biegach. Myslę o tym,że najlepsza(gabarytowo ) byłaby traja na bazie motocykla. Ja mam Viagrę 1100/1990r silnik igła reszta też. Do poprawy tylko lakiery ale i z tym można śmigać. Może na jej bazie można coś pokombinować. Taka wersja pasowała by mi najbardziej. Chodzi mi o to aby nie bać się podparcia z lewej strony. Prędkości mnie nie interesują może być wolna do 140/h ale poręczna tak bym mógł ja sam wypchnąć z garażu.

Jak najbarddzie możliwa zamiana. Pragnę dalej uprawiać turystykę, apoza tym jeździć, jeździć ...... Wersja jednoosobowa jest najmilej widziana.

 

Kontakt na tel 608585205 lub 18 - 5401118 lub [email protected]

Pozdrawiam Jurek. :bigrazz:

Edytowane przez kawasaki454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie, ale pamiętaj o tym, że praktycznie nie mam lewej nogi a w protezie nie wiem czy bedę mógł wycisnć sprzęgło nie mówiąc o biegach. Myslę o tym,że najlepsza(gabarytowo ) byłaby traja na bazie motocykla. Ja mam Viagrę 1100/1990r silnik igła reszta też. Do poprawy tylko lakiery ale i z tym można śmigać. Może na jej bazie można coś pokombinować. Taka wersja pasowała by mi najbardziej. Chodzi mi o to aby nie bać się podparcia z lewej strony. Prędkości mnie nie interesują może być wolna do 140/h ale poręczna tak bym mógł ja sam wypchnąć z garażu.

Jak najbarddzie możliwa zamiana. Pragnę dalej uprawiać turystykę, apoza tym jeździć, jeździć ...... Wersja jednoosobowa jest najmilej widziana.

 

Kontakt na tel 608585205 lub 18 - 5401118 lub [email protected]

Pozdrawiam Jurek. :icon_question:

 

Czołgiem kolegen.Melduję posłusznie,że Twoje namiary mam juz zapisane.

Jak tylko będzie się coś u mnie działo-będziesz wiedział o tym pierwszy.

Szkoda tylko,że mieszkamy na dwóch krańcach kraju.Na razie podsyłam Ci na poczte trochę fotek(co prawda nie takich co by Ciebie satysfakcjonowały),ale zobaczysz jacy partyzanci sa w kaszublandii.

 

pozdrówka-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...