Skocz do zawartości

gdzie najlepiej kupić dr?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokladnie ten sam problem co Ty. Szukam DR 350 S i zastanawiam sie nad sprowadzeniem z Niemiec, Wloch, Francji itp. Bo w Polsce bardzo trudno o zadbany sprzet a juz pare razy trafialem na miny wiec stawiam na zagraniczne maszyny...

Mam jedna fajna na oku i nawet mam osoby ktore mogly by sprawdzic ten motocykl ale gorzej bedzie z przywiezieniem motocykla bo nie wiem kto, gdzie, kiedy i co najwazniejsze za ile... Moto jak cos jest w Niemczech wiec jak ktos wie kto moglby sie podjac sprowadzenia i jakie sa koszty to bede wdzieczny za pomoc!

 

A tym sie nie chcesz zainteresowac? Moze ktos z was byl go ogladac i moze sie podzielic spostrzezeniami :crossy:

http://www.allegro.pl/item154214437_suzuki...ktm_crf_dt.html

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam profesjonalnej firmy lub konkretnej osoby znajacej sie na rzeczy i zajmującej sie sprowadzaniem motocykli z zagranicy.

ile kosztuje taka pomoc? może ktoś mi coś poleci.

zastanawiam się nad wersją shc

Nie kupuj SHC bo to najcięższa DR z najgorszym zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj SHC bo to najcięższa DR z najgorszym zawieszeniem.

a jakigo modelu szukac? w których rocznikach przebierac??

 

 

Mam dokladnie ten sam problem co Ty. Szukam DR 350 S i zastanawiam sie nad sprowadzeniem z Niemiec, Wloch, Francji itp. Bo w Polsce bardzo trudno o zadbany sprzet a juz pare razy trafialem na miny wiec stawiam na zagraniczne maszyny...

Mam jedna fajna na oku i nawet mam osoby ktore mogly by sprawdzic ten motocykl ale gorzej bedzie z przywiezieniem motocykla bo nie wiem kto, gdzie, kiedy i co najwazniejsze za ile... Moto jak cos jest w Niemczech wiec jak ktos wie kto moglby sie podjac sprowadzenia i jakie sa koszty to bede wdzieczny za pomoc!

 

A tym sie nie chcesz zainteresowac? Moze ktos z was byl go ogladac i moze sie podzielic spostrzezeniami :icon_mrgreen:

http://www.allegro.pl/item154214437_suzuki...ktm_crf_dt.html

 

 

moze ja moglbym transport mogl zalatwic. nie mam za to dobrej oferty i nikogo kto by je dogladnął.

ceny nie podam,nie wiem ile kilosów,ile to potrwa.

koleszka ma jeszcze jedna dr bez silnika.ogłoszenie widziałem,ale boje sie kombinatotki :)

 

Możesz spróbować tu http://www.motoracer.pl/ lub napisz do Pawła Boruty, jego znajomy wyszukuje i ściąga Motocykle z Niemiec, bezwypadkowe w super stanie :D

 

mam problem ze znalezieniem Pawła Boruty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...