Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaz tym razem Torwar oddaje do dyspozycji oby dwie hale.

Firmy, ktore maja akcesoria zazwyczaj maja tylko oczesc oferty. jak trafia w twoj gust to ok.

 

Realnie co roku nic nie nie zmiania poza malowaniem na kaskach i bike'ach.

Nawet dziewczyny na stoiskach sa czesto te same...

 

W zeszłym roku też były dwie hale - w drugiej były motorowerki chińskie...

 

Na MotocyklEXPO była dośc spora oferta akcesoriów.

 

Jednej rzeczy mi brakuje na tych targach (obu) - możliwości usiądnięcia i zrobienia rundki lub choćby posłuchania silnika. Poza tym to nie wiem co być chciał Belgu więcej oprócz tego co wymieniłeś ? Realnie oprócz nowych modeli i malowań w motocyklach generalnie niewiele sie zmienia :icon_evil:

 

Modelki są NA PEWNO te same :) Poland miał te same przynajmniej - trochu im było zimno chyba w trakcie prezentacji .. hmm... modelu :) :lalag:

 

Podsumowując - jaki rynek (motocyklowy) takie targi....

 

PS: Na MBS2006 bilecik wynosił chyba 18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dosiadanie motocykli to nie zawsze można było siadać na motocykl na obu imprezach. Zawsze się znajdzie jakiś wystawca (w zeszłym roku na EXPO chyba Bimota), który drze morde jak się siada na jakiś moto i tylko denerwują zamiast zachęcać. Na EXPO było gorzej bo modelki nie chciały zdjęć ze mną robić a na MBS robiły "to" bez problemu :) No i BARDZO DUŻA wada poprzedniego EXPO - brak szatni!! Przyjechałem tam motocyklem i nie miałem gdzie zostawić kurtki! Masakra! Było chyba ze 30 stopni a ja z kurtką! Nie pojde na to g*&$# więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt,że najlepiej w ubiegłem roku prezętowały się modelki - szczególnie na stoisku Suzuki... Mam nadzieje,że w tym roku będzie lepiej :banghead:

 

bo przecież pojechałem tam aby oglądać motocykle a dodatkiem miały byc modelki - no cóż w tamtym roku dodatkiem były motocykle:-(

 

Mimo wszystko czas spędziłem miło i nawet kupiłem sobie kurteczkę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Czy na MBS można też zrobić zakupy, czy impreza ta polega "tylko" na oglądaniu? Pod słówkiem - zakupy - mam na myśli: kaski, może jakąś kurteczkę..........., w sumie nic wielkiego......

część (np amortyzatory, buty, tlumiki..) tylko ogladac i namiary na sklep zabac, kaski, kurtki, czasami mazidła i jakieś pierdoły (chusty, naszywki, blaszki,..) można zwykle kupić

 

jak dla mnie jesli ktos zamierza odwiedzic ta impreze, to są tylko 4 logiczne powody:

- modelki

- spotkanie ze znajomymi

- będzie wystawiony wzór owiewek na puchar gsx-r (trza wiec konieczenie, niestety, wpasc)

- czasami jakąś ciekawostkę można z bliska obejrzeć (np. ostatnio motocykl z napędem na 2 osie chyba był)

 

jesli ktos ma inne oczekiwania to IMHO nie warto tracic czasu i pieniedzy (chyba, ze ktos sie nie orientuje zupelnie co sie na rynku dzieje - wtedy ma tutaj sporo w jednym miejscu)

 

Mario: silniki o ciekawszych brzmieniach są zwykle uruchamiane i ogolnie ciagle cos na zmiane słychać, moze w zlym momencie przyszedles?

 

ps. jakos ostatnio chyba byly 2 konkurencyjne imprezy - mozliwe, ze mi sie myla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... kurcze, ja wybieram się na dwie ww imprezy :icon_eek: W zeszłym roku zaszczyciłam swoją obecnościa tylko MBS, niestety na Expo nie dotarłam.

 

Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę. Belgu, Etita i inni ,czy ewentualne spotkanie jest aktualne? :lapad:

 

 

Pozdrawiam serdecznie. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Etita [...] czy ewentualne spotkanie jest aktualne? :icon_eek:

 

no pewnie ze aktualne, jesli nie na moto bike show to przeciez kiedy indziej mozna sie zgadac :lapad:

ja bede wiedziala niestety tuz przed czy dam rade przyjechac (ale w sumie daleko nie jest...) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemku i Emilu za uświadomienie. Spróbuję zatem zapolować na jakiś ciuszek z Modeki :)

Może ktoś ma (z doświadczenia z lat ubiegłych) jakąś sugestię o jakiej porze/w jaki dzień najlepiej się wybrać? Nie żebym się nie cieszył, że tylu motocyklistów tam się pojawi, ale może być krucho z czasem

Edytowane przez jarcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemku i Emilu za uświadomienie. Spróbuję zatem zapolować na jakiś ciuszek z Modeki :)

Może ktoś ma (z doświadczenia z lat ubiegłych) jakąś sugestię o jakiej porze/w jaki dzień najlepiej się wybrać? Nie żebym się nie cieszył, że tylu motocyklistów tam się pojawi, ale może być krucho z czasem

oczywiscie najlepiej w piatek, albo w sobote bardzo rano - jak najwczesniej (zeby towar nie byl przebrany) i przede wszystkim zeby bylo jak najmniej ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Emil :P

Niestety na www Modeki nie widać by planowali udział w tej imprezie :notworthy: Chociaż jak wynika z tej stronki mają w planach udział w Mototargu który został odwołany. Więc może nie ma co sie przejmować tym co tam wypisują........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...