Skocz do zawartości

Co lepsze derbi senda r czy yamaha dt 50/80?


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na miejscu trajka66 kupil sobie jeszcze inne enduro! sprobuj zainteresowac sie gilerą Zulu! jest to zajebisty sprzęt, silnik ma identyczny jak w derbi tj. po odblokowaniu okolo 8,5 KM ale jest jeszcze jedna rzecz - katalizator! po zlikwidowaniu go motorek leci ponad 100km/h!! a to przeciez rasowe enduro a nie mini scigacz! jest chlodzony cieczą, ma rozrusznik elektryczny i naprawde warto sie nad tym sprzetem zastanowic! z tylu ma seryjnie oponke o rozmiarze 130!!!!!!!! a taka kostka ze jak sie po asfalnie jedzie to z daleka slychac - tak szumi! napewno bedzie to lepszy wybor niz derbi lub yamaha! poza tym super sie prowadzi - same zalety wiec nie ma sie co zastanawiac tylko kupowac!

Pozdro dla wszystkich motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na miejscu trajka66 kupil sobie jeszcze inne enduro! sprobuj zainteresowac sie gilerą Zulu! jest to zaje**sty sprzęt' date=' silnik ma identyczny jak w derbi tj. po odblokowaniu okolo 8,5 KM ale jest jeszcze jedna rzecz - katalizator! po zlikwidowaniu go motorek leci ponad 100km/h!! a to przeciez rasowe enduro a nie mini scigacz! jest chlodzony cieczą, ma rozrusznik elektryczny i naprawde warto sie nad tym sprzetem zastanowic! z tylu ma seryjnie oponke o rozmiarze 130!!!!!!!! a taka kostka ze jak sie po asfalnie jedzie to z daleka slychac - tak szumi! napewno bedzie to lepszy wybor niz derbi lub yamaha! poza tym super sie prowadzi - same zalety wiec nie ma sie co zastanawiac tylko kupowac!

Pozdro dla wszystkich motocyklistów[/quote']

 

hm... ja pierwszy raz słyszę o takim moto. Dla mnie prędkosć maxymalna w enduro nie jest wazna. Ważna jest elastyczność silnika i jego przyśpieszenie.

Zanim zaczniesz pisać ,,nie ma co sie zastanawiać tylko kupwować" sam sie przezd tym zastanów. Ja nie ufałbym tak ,,niesprawdzonemu" sprzętowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie o to chodzi ten sprzet jest sprawdzony! tylko ze nie slyszales o nim bo nigdy nie byl sprowadzany do Polski a gilera to dobra wloska firma! jeszcze jest ten sprzet robiony w wersji supermoto i nazywa sie gilera GSM. rozni sie tylko tym, ze ma szosowe opony i z przodu kolo o rozmiarze 19 a nie 21 cali! Jezeli nie wiecie jak wyglada to tu jest link :http://cgi.50cc-motorcycles.com/cgi-bin/50ccbikes/bikeDB.pl?bike_id=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie z wami zupelnie nie zgadzam! dlaczego twierdzicie ze to zabawka? seryjnie to ma mala moc i predkosc max. ograniczona do 45km/h ale wystarczy wywalic katalizator, kryze z dyszy gaznika i wydechu, zmienic zebatke tylnia i motorek jak marzenie! osiagi lepsze niz derbi, i super sie kieruje! jest lekki i wogole nie awaryjny! jak chcecie sie dowiedziec wiecej szczegolow to prosze dzwonic:505432302 chyba bede sprzedawal ta Gilere. mam na mysli kupic sobie jakiegos choppera chyba suzuki Maraudera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie z wami zupelnie nie zgadzam! dlaczego twierdzicie ze to zabawka? seryjnie to ma mala moc i predkosc max. ograniczona do 45km/h ale wystarczy wywalic katalizator' date=' kryze z dyszy gaznika i wydechu, zmienic zebatke tylnia i motorek jak marzenie! osiagi lepsze niz derbi, i super sie kieruje! jest lekki i wogole nie awaryjny! jak chcecie sie dowiedziec wiecej szczegolow to prosze dzwonic:505432302 chyba bede sprzedawal ta Gilere. mam na mysli kupic sobie jakiegos choppera chyba suzuki Maraudera.[/quote']

 

no właśnie. mówisz tak, bo to Twój moto. nie ma sie co dziwić. powiezdz mi, czego jest wiecej Derbi Send z roku 2002 czy tych gilerek z tego samego rocznika?? odpowiedź mówi sama za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej jest derbików bo sa one normalnie sprzedawane w polsce a to nie! jak chcesz miec takiego sprzeta to musisz sobie sprowadzic a silnik jest identyczny jak w derbi

 

skoro jest identyczny to po co sprowadzać i potem sie pieprzyć z oczekiwaniem na częsci do Gilery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno!! własnie oglądam zdjęcia tego całego ,,zulu" i śmieszy mnie porównywanie takiego ,,czegos" do Sedny czy Dt... Obczajcie tą ramę czy nawet ukształtowanie owiewek. motorek jest dosyć szeroki jak na enduro i nie ma tak pożadnej i wytrzymałej ramy jak Derbik. to widać już na zdjęciu!! po za tym nie wiem jak wejść w ostry profil przy takim baku... nie podoba mi się ani ukształtowanie plastików, ani ten wlew paliwa... W Sendzie masz przynajmniej zamykany bak... Dla mnie wygląda to naprawdę śmiesznie... po za tym nie wierzę, że w tyłu ten sprzęcik ma koło 17, a z przodu 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem się nie wypowiadać bo nie wnoszę nic nowgo.....ale nazwa motocykla jest conajmniej smieszna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oczywiscie nie ujmując michał twemu sprzętowi.

Ja bym także wybrał Derbika, ale On jest droższy niśli DeTka

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i widzę - każdy swoje chwali. Nie będę gorszy' date=' też dorzucę swoją obiektywną opinię :( Najlepszy jest oczywiście ROMET CHART :D:P:P

:lol: :lol: :lol:[/quote']

 

racja :D tradycji musi stać sie za dość, jak można nie bronić swojej maszyny??!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...