Skocz do zawartości

kawasaki KX80 -gaźnik


modeusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam od niedawna motorek kawasaki KX 80 (jest to stary rocznik ponieważma hamulce bębnowe myślę że tak ok roku 1083-85)

http://moto.allegro.pl/item134744522_kawas...a_dziecka_.html --oto on

Więc jest problem taki:NA początku trochę pojeździłem(jet to mój pierwszy motorek)do lasu, wróciłem do domu a przejechałem z 2 km a okazuje sięże zbiornik paliwa pusty (czyżby tyle palił)?Od początku były kłopoty z gażnikiem bo nie dał się wyregulować i sam sięrozregulowywał.JEszcze póżniej w ogóle nie chciał jechać (bardzo słabo jak dodałem gazu to tylko silnik dudnił tak jakby się dławił).Oddałem do mechanika on wyjął gaźnik i powiedział że to chłam w ogóle od czegośinnego, nie dość że się nie nadaje to jeszcze był uszkodzony:pływak jest wciśnięty na siłę i niedziała,iglica jest zupełnie wytarta i w ogóle opłakany stan w środku ).Dlatego tak palił i słąo jeździł.Teraz pytanie jaki mogęinny gaźnik wsadzić do tego motorku i czy warto?Reszta jet w b. dobrym stanie skrzynia ekstra :clap:.Tylk oten nieszczęsny gaźnik :bigrazz: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytam kolegi czy nie ma coś do sprzedania, ma 2kx'y w częściach, z 89 i z 97 chyba

Ja ci proponuje zebyś założył sobie do kx jakis od 125 gażnik ja miałem przy dt też takiej pojemnosci jak twój gażnik Delotro 26 mm i pieknie chodził no może z tym ze zapal z 3-4 ale poza ty to jest ok,a na wiekszym moto lepiej sie wkreca na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...