Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ostatni disel,Iveco 500KM palił 38l/100km :icon_mrgreen:

Pewnie w automacie. Moje Volvo 460KM z 24T pali m/w36l

 

I to ma być porządnie "zapierdalający" Diesel!?!? ....... prosze Cię ..... ja mówie o czymś poważniejszym np. 3.0 z podwójną Turbiną 292 KM ...... :icon_mrgreen:

Może być bmw 4 l 260 KM oczywiście diesel spalanie okolo 12 l a jaki komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znam stralisa 500KM Jezdziłem świetny góral znasz taką firme TEMATRANS

 

 

Specjalnie wziąłem Stralisa na Alpy, bo u mnie to stały temat przez ostatnie lata Francja -Włochy,często z nadgabarytami.Firmy TEMATRANS nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seat Ibiza Cupra - 160KM przy pełnym ogniu brała 9.1 litra, ale to już było ku*wa znęcanie się :bigrazz:

 

I to ma być porządnie "zapierdalający" Diesel!?!? ....... prosze Cię ..... ja mówie o czymś poważniejszym np. 3.0 z podwójną Turbiną 292 KM ...... :icon_mrgreen:

 

 

BMW X5 3.0 SD czy jakoś tak :biggrin:

 

Hmm.

 

BMW X5 3.0 SD (nie znalazlem wersji o mocy 292KM, tylko 286):

 

286KM/2150kg = 0.133KM/kg

(292KM/2150kg = 0.135KM/kg)

 

 

Seat Ibiza Cupra 1.9TDI:

 

160KM/1030kg = 0.155KM/kg

 

Faktycznie, X5 musi bić Ibizę na głowę :icon_mrgreen:

Edytowane przez biscuit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej transportowej nie mam,robię dla Francuza w Metz

We wrocku teraz organizujemy z kumplem serwis i sklep Mana,jak wypali to przestanę jeżdzić/może/ :biggrin:

o to ty tak jak ja (niewolnik) podawalem ci tematrans bo tam robilem mają 100 stralisow to jakbys widział biale Volvo z tabliczką GOŁOTA to ja tylko sie nie odwracaj wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ty tak jak ja (niewolnik) podawalem ci tematrans bo tam robilem mają 100 stralisow to jakbys widział biale Volvo z tabliczką GOŁOTA to ja tylko sie nie odwracaj wtedy

 

 

Można tak powiedzieć że niewolnik,ale z zamiłowania.Robię za kółkiem i na spedycji 50/50 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastko ..... takie kalkulacje to możesz sobie w tyłek wsadzić ..... może lepie popatrz na krzywą przyrostu Mocy i Momentu obrotowego :icon_mrgreen:

 

Seat Ibiza Cupra 1.9 TDI - 330Nm przy 1900obr./min

BMW X5 3.0 SD - 580Nm przy 1750-2250obr./min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...