Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seat Ibiza Cupra - 160KM przy pełnym ogniu brała 9.1 litra, ale to już było ku*wa znęcanie się :bigrazz:

I to ma być porządnie "zapierdalający" Diesel!?!? ....... prosze Cię ..... ja mówie o czymś poważniejszym np. 3.0 z podwójną Turbiną 292 KM ...... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ma być porządnie "zapierdalający" Diesel!?!? ....... prosze Cię ..... ja mówie o czymś poważniejszym np. 3.0 z podwójną Turbiną 292 KM ...... :icon_mrgreen:

 

A ja myślałem, że mówimy o samochodach dla ludzi. Jeśli masz 200 tys. na takie BMW to gratuluję :clap: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał, że ludzie przed 18 chwalą się autami rodziców. No to będę jednym z nielicznych i pochwalę się swoim. Mam Omegę 2.5 TD po chipie na 170 - wykresik wrzucę jak zrobię sprzęgło, bo się cholibka trochę ślizga :D Tak od 1500 obr jak mu wcisnąć to do 4 tyś się ślizga :D Wyposażenie jest takie sobie, chciałbym więcej, no i nie chcę już tej okropnej skóry! Nigdy więcej, tylko welur! Wciąga sobie koło 9-10 l/100 km.

Wygląda to tak:

http://picasaweb.google.pl/Adrian.Wicijowski/Omega#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, teraz cały czas inwestuje, w tym miesiącu włożyłem ponad 1k (sprzęgło, wtryski, uszczelki nastawnika pompy wtryskowej), a lista jeszcze długa. Chcę sobie zrobić auto na 18, kiedy będę miał już prawko, aby móc jeździć i nie wkładać, więc picuję ją na cacuszko.

Auto dostałem po rodzicach, w zamian mam mamie do wakacji odpalić jakąś Vectrę, żeby miała czym jeździć i mi już do Omegi nie wsiadała.

Zbieram powoli części (maska, zderzaki, listwy, klapa bagażnika i reflektory) od Omegi B FL, aby odmłodzić swoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że mówimy o samochodach dla ludzi. Jeśli masz 200 tys. na takie BMW to gratuluję :clap: :notworthy:

A to nie moje ...... to autko Żony ...... no i mówi o porządnie " zapierdalających" Dieslach bez względu na cenę wyjściową :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...