Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam odbiło ? A co mają fury wspólnego z moto ? Po cholerę ta licytacja ? Chcecie ustalać status materialny forumowiczów czy się chwalić ? Liczy się tylko pasja do 2 kółek. ;)

A ty w towarzystwie rozmawiasz tylko o motocyklach ? jak posiedzisz tu kolego troche dluzej i poczytasz 1000 razy tematy co lepsze R6 czy CBR to tez bedziesz szukal innych tematow do rozmowy.

 

nie uwazam, ze wypisywanie swoich samochodow to ciekawy temat bo raczej malo tu zagladam,ale o samochodach mozna porozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam odbiło ? A co mają fury wspólnego z moto ? Po cholerę ta licytacja ? Chcecie ustalać status materialny forumowiczów czy się chwalić ? Liczy się tylko pasja do 2 kółek.

sam jestem ciekawy jakich fur używają motocykliści :) Widze, ze rozrzut duży , temat jak kazdy inny ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA szpan : mam golfa II 1,6 TD '91r

...dzieki temu mam wiecej kasy na pasję

Stary, jesteś sodziarz...

Moje osobiste auto to gangsterski :biggrin: Citroen BX 1.8 TD z 90`, auto mojej żony to pełen lansu i projektanckiej finezji Tico 800 ccm 00`, a na wspólne weekendowe vłajaże mamy Citroena CX 2500 89`. A że weekend krótki i trzeba się streszczać to CX jest na benzynę z turbo i intercoolerem. W karoserii Prestige, czyli wydłużonej o 30 cm-w razie deszczu można w środku zrobić bibke :lalag: .

Też dzięki temu mam więcej kasy na moto:)

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niestety nic nie mam :icon_rolleyes: Moim marzeniem jest jakas fajna E46 najlepiej w coupe,nie wymagam juz 330 :cool: A drugim moim marzeniem co do samochodu jest M5 E39 ale to raczej nie do spelnienia.Wiadomo ze najwiekszym moim marzeniem jest moto,ale jakie to moge napisac w innym dziale :wink:

A to co stoi w garazu to Tatowa Fabia 1,4 MPI Comfort 2001r,zlota :icon_exclaim: Fajne autko,nie narzekam :biggrin: Na obwodnicy Gdanska 165km/h,i jeszcze byl luz pod pedalem gazu :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam jeszcze w starym 2006 roku :wink:

 

PS Tez chcialem zalozyc taki sam temat ale stwierdzilem ze jakby kto mial narzekac to wolilem nie zakladac,ale gratuluje pomyslu i odwagi hehe :notworthy:

 

Ja też mam Fabię 1.4 MPI Elegance z 2003. Co do prędkości to nie jest może ona jakaś kosmiczna, ale 185 km/h pojedzie. Jak nie wierzysz to sprawdź. Tylko nie bierz ze sobą rodziny :icon_razz: ... Ale jak na 58 konny wózek to nie jest tak źle :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...