Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba faktycznie to jest Fazer, tu tez mozna troche poczytac na ten temat

http://www.superbike.co.uk/content/news.html

 

Najgorsze jest to :

Brakes front and rear have changed for what looks like a lower spec, two-piston floating caliper. This means the new bike has lost the famous R-series calipers, widely regarded as a measure of all sports brakes, so let’s hope looks are deceiving.

 

Nie wiem po co zmieniaja tak swietny motocykl, na taka kiche.. az sie zdolowalem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dziwi nowa koncepcja tego moto, skoro do tej pory tak sie podobal i przypadl ludziom do gustu , to po co go robic od podstaw, zamieniac rame, hamulce itp.

W takich przypadkach robi sie face lifting + pare nowych rzeczy , typu nowy wydech itp.

To jest bez sensu, straca tylko na tym , odbije sie to na sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie

Mi sie bardziej podoba wersja obecna niz ta nowa ktora ma wejsc do sprzedazy,i rzeczywisci zrypali z ta owiewką bo bardziej TDM'a przypomina

Wydaje mi sie ze dlatego nadeszly takiezmiany zeby zrobic konkurencje dla SV suzi

,bo wczesniejsza to chyba konkurencja dla BANDITA.

Jak myslicie???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
' date='bo wczesniejsza to chyba konkurencja dla BANDITA.

Jak myslicie???

Pozdro[/quote']

 

Dla Bandita chyba bardziej konkurencją jest XJR 1300. Tak mi sie wydaje. Podobnie jak nowy Z1000 Kawasaki. A Fazer stoi w jednej linii z SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Helter Skelter

Tak, chyba konstruktorom chodziło o SV. Szczególnie widać to po ramie, która wcześniej była prosta z rurek a teraz takie coś jak w SV. Ale nie wiem mnie osobiście podoba się bardziej mój obecny motocykl.

Pozdrawiam wszystkich,

Helter Skelter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powoli dochodze do wniosku, że już tylko HD wypuszcza seryjne motocykle z tłumikami poprowadzonymi tradycyjnie. Bo cała reszta puszcza je pod kanapę.

A ja na odwrót zamontuje sobie w Duce Lasery w tradycyjny sposób!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Powoli dochodze do wniosku, że już tylko HD wypuszcza seryjne motocykle z tłumikami poprowadzonymi tradycyjnie. Bo cała reszta puszcza je pod kanapę.  

A ja na odwrót zamontuje sobie w Duce Lasery w tradycyjny sposób!

 

Dzuzo wody uplynie w rzece zanim tak naprawde bedzie ze wszystkie motocykle beda mialy prowadzone wydechy pod siedzeniem. Ten trick dotyczy wsumie niewielu modeli obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...