Skocz do zawartości

zjazd motocyklistów.....


blondyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich korzystacjących z forum motocyklistów :(

mam problem i podpowiedziano mi ze tu moge uzyskac pomoc... problem polega na tym ze moj narzyczony od niedawna jest motocyklistą a w wakacje pobieramy sie.. w zwiazku z tym chciałabym zrobic mu niespodzianke. miałaby ona polegac na zorganizowaniu przyjazdu duzej ilosci motorów który odwiózł by nas młodych na sale weselną ... jesli jest ktos kto moze i chciałby mi pomóc to prosze o kontakt.... jestem z okolic szczecina... :( pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie pisze jak pewnie i wiekszosc motonitow :banghead: zrobic przyjemnosc bratu motocykliscie to chyba nas obowiazek szegolnie w tak waznym dla was dniu :bigrazz: podaj temat raz jeszcze tak kolo miesiaca od daty slubu i mysle ze odzew bedzie duzy. powodzenia juz teraz wam zycze na nowej drodze zycia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam... :icon_razz: data jest na 1 wrzesnia w stargardzie.... koło szczecina...

dziekuje wszystkim zaintersowanym :notworthy:

[/quote

 

 

:bigrazz: hejo , na mnie możesz liczyć , szczególnie że to w moim mieście , już nie moge się doczekać :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Hejka :crossy:

Mam pytanie czy w najbliższym czsie czyli 27,01,2007 jest może jakieś ognisko :P

dla zmotoryzowanych jak tak dajcie znak na gg 1905286 lub [email protected] :)

dzięki z góry :crossy: ;)

słyszałam że ma być na Bukowym jak coś napiszcie co i jak :)

Edytowane przez Motylek666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!

A co taki odzew słaby? Zapraszam serdecznie na tą paradę w Stargardzie. Blondynę znam osobiście i mimo że ma niewielki staż to jest prawdziwą motocyklistką. Jej narzeczony to Marcin-znacie go na pewno z pasa, jeździ na kawie ER-5 niebieskiej.

Proszę wszystkich z Halo Szczecin o zarezerwowanie sobie soboty 1 września ok. 17 br.

Ale uwaga: TA PARADA MA BYĆ NIESPODZIANKĄ DLA MARCINA!!! ON NIC NIE WIE I TAK MA ZOSTAĆ!!!

Pzdr 4 all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sporo czasu,dlatego też w tej chwili nie wiele osób moze sie okreslić czy bedzie mogło przyjechać.Najlepiej i najłatwiej będzie ustalac tydzień przed slubem.

Poprzednie lata obfite w parady ślubne dla/i motocyklistów były odwdzięczane flaszką dla kazdego motocyklisty/stki, proponuję takie podziękowanie mieć na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... :biggrin: data jest na 1 wrzesnia w stargardzie.... koło szczecina...

dziekuje wszystkim zaintersowanym :icon_mrgreen:

 

 

Dziewczyno jeszcze tyle czasu!

Napisz lepiej co z wieczorem ....... no właśnie panieńskim?....no i weselicho kościelne czy rockerowe? a może takie i takie? Na waszym miejscu zrobiłbym imprezę dla Mamy, Taty i Księdza a potem na polu biwakowym dla reszty kwasowej.........to będzie niespodzianka dla starego he,he......a nie jakieś tam parady po mieście za złotym BMW.....jakby co to mam miejsce za friko 3,5 ha.......w okolicy Goleniowa.....I co wy na to ? To będzie wesele!!!

 

Whisky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno jeszcze tyle czasu!

Napisz lepiej co z wieczorem ....... no właśnie panieńskim?....no i weselicho kościelne czy rockerowe? a może takie i takie? Na waszym miejscu zrobiłbym imprezę dla Mamy, Taty i Księdza a potem na polu biwakowym dla reszty kwasowej.........to będzie niespodzianka dla starego he,he......a nie jakieś tam parady po mieście za złotym BMW.....jakby co to mam miejsce za friko 3,5 ha.......w okolicy Goleniowa.....I co wy na to ? To będzie wesele!!!

 

Whisky

witam... niestety wszystko mamy juz załatwione takze nic z tego zeby zrobic tak tak proponujesz...

a co do tak odległego czasu to ja wiem... ze jest jeszcze duzo czasu.. ale lepiej wczesniej niz za poźno.. pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...