Skocz do zawartości

Przęgląd przed sezonowy :/


Skoczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanei dotyczące crossów :crossy: Ponieważ każdy wie że co odpowiedni czas trzeba wymieniać zębatki, baterie, opony, pierścienie, uszczelniacze zawieszenia! Regulowac zawory, czyścić i synchronizować gaźnik, wymieniać płyny :icon_evil: Bo jak tego sie nie zrobi to nasz przed sezonowy przeglą będzie nie miłą niespodzianką :eek: Ponieważ usłyszymy od mechanika: "Kto tak skatował ten motor?" ;) No wiec założyłem ten temat ponieważ nei wiem kiedy co wymieniąć, kiedy wymieniać płyny kiedy regulować gaźnik i te wszystkie inne rzeczy!! Wiec prosze kogos o pomoc, żeby mi opisał co ile czasu trzeba co zrobic (wiem ze to zalezy od uzytkowania :bigrazz: ), więc niech chociasz powie jak rospoznać że zębatki sie psują no i te wszystkie żeczy!! Ponieważ w warsztacie nei chce zapłacic więcej niz jest warta moja maszynka!!

Z góry THX :icon_mrgreen:

Edytowane przez Skoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Yamahe DT 125

 

Po doprowadzeniu jej na oryginalnych badz firmowych częsciach do stanu b.dobrego bedziesz miał ze 20 tys km do zrobienia bez zaglądania (mowa tu o generalce i normalnym użytkowaniu motocykla czyli teren, pola łaki itp itd jak zaczniesz skakać to zawiecha dostaje po dupie zacznie sie je**ac itp itd)

 

 

i po piersze Yamaha Dt 125 to enduro a nie cross :) no chyba ze masz jakiegoś fula to sie pochwal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a z kąt moge sobie załatwić serwisówkę? Sprzedadzą ją normalnie w sklepie crossowym? Czy jak? BO niestety nie mam :/

Na mój wpisane moto nie patrzcie bo chce sobie kupic jakiegos crossa np. Yamaha YZ albo cos w tym stylu! Ale użwanego to wątpie czy dadzą mi książeczke :biggrin:

PS. Z ortografi mam 2 :/ I się nie staram :icon_exclaim:

PS2. Mam zamiar kupic sobie crossa wiec nie chce dać sie orżnac że go kupiłem a tu nagle w warsztacie płace dwa razy wiecej! I chce troche wiedzieć!

Z góry THX

Edytowane przez Skoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybko zacznij, bo punkty sie posypią. Nie ma tu miejsca dla ignorantów również w tym zakresie.

 

Pawel

Ej a czy ja to "psóje" specjalnie napisałem? A jak chodzi o to że zlewam to poprostu jestem z tego kiepski, ale się staram to ćwiczyć i to umieć, mozę ty jesteś dobry z ortografi ale ja nie chumianista tylko matematyk! I dyslektyk! Więc sie nei czepiaj ok?

PS. Nie widziałeś pierwszej formy tego tematu! Tam był błąd za błędem co dwa słowa, ale wziełem to do worda i poprawiłem ale tamto dopisałem puźniej i juz nie sprawdziłem!! Bo gdybyś widział pierwsza forme tego tematu to bym miał juz bana!! :) Ale może byś troche mi pomógł a nei tylko mi grozisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...