Skocz do zawartości

Derbi Senda R80


JonekBP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozłozyc to kazdy umie na częsci gorzej złożyć....Żeby tylko to nieprzerosło waszych umiejętności:P . Myślałem ze ja mam brudna sende ale jak zobaczylem fotki to sie ucieszylem.Moja wporuwnaniu do twojej to lśni<lol> heheh.Pozdrawiam.PS. a znasz moze przebieg swojej sendy?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd tak i silnik tak ,wygląd to przede wszystkim nowe naklejki na owiewkach,itp., a w silniku głównie sprzęgło o inne tam rzeczy pytaj Scooby'ego :icon_mrgreen:

 

Do krisssa:Po 1- Ten motor jezdzi po lesie a nie stoi na wystawie,po 2- Nie martw się złożyć nie będzie du.żego problemu,choć moga być komplikacje jak zawsze :|

 

Pozdrawiam Jonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "karol0545" wygląd na początku, a w silniku to tylko sprzęgło będe wymieniał bo tak to wszystko jest tip top w silniku;] wiesz cylinderek mallossi 80ccm i wszystko cacy;] hehe rozłozyc każdy umie :bigrazz: ale z złozenie m nie będzie raczej komplikacji chyba ze z elektryką;] ale zadnych modułów i regulatorów nie odłączałem ani zadnych cewek, tylko swiatła migacze i to wszystko;] i tak połozyłem na półke. hehe wiesz jak się jezdzi motorem po lesie to tak wygląda :) ;) niedługo wstawie kilka nowych foteczek :buttrock: :crossy:

 

Pozdro_4_all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd tak i silnik tak ,wygląd to przede wszystkim nowe naklejki na owiewkach,itp., a w silniku głównie sprzęgło o inne tam rzeczy pytaj Scooby'ego

tak przy okazji, dajecie tylko nakljeki czy cale okleiny ??powiedzcie skad je kupujecie

 

Ten motor jezdzi po lesie a nie stoi na wystawie,po 2- Nie martw się złożyć nie będzie du.żego problemu,choć moga być komplikacje jak zawsze :|

ja swoja dzisiaj umylem, to az mi zal wyjezdzac, no ale rundke po pierwszym sniegu zrobic musialem:PP

 

wiesz cylinderek mallossi 80ccm

i duza roznica jest niz na orginalnym cyl.??

ostatnio widzialem uzywke za 250zl, ale chyba glupi pomysl kupywac uzywke no nie??

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ans nawet śniegu nie ma xD xD lekka zawiecha jest ale to szczegół naklejki będziemy robic od ludzi(czyli dają nam fotki wszystkich plastików moto,a my sobie rysujemy i jazda),albo sami cos wymyślimy ja oczywiście mam inwencje twórczą lol czyli nie będzie większego problemu z własnymi naklejkami hahah xD xD Jimmy wiadomo,że żal jak się moto umyje i stoi czyste ja jak umyje NSR zajmuje mi to z 1,5-2h czasu to szkoda gadać :)

 

PS: Jimmy kup orginalny,nie używany cylinder 80cm3 ten może być już blisko zatarcia,itp.;) Uwierz w me słowa :]

 

 

Pozdrawiam Jonek ;)

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie kupuj uzywanego cylindra z nikasilem!! poniewaz jak ma jakies rysy na gładzi to niemozesz już zrobić szlifu :evil: ale najlepiej to kup nowy ;) ;) szczerze niewiem jak jeżdzi senda na orginalnym cylku;/ jak kupiłem moto to już był tren cylinder :) :) własnie niewiem czy naklejki czy całe okleiny, naklejki było by prosciej zrobic. ale zato jak bym sie zdecydował na okleiny to będzie baardzo dużo zabawy z zrobieniem jej;/ będzie trzeba zrobić projekt puzniej do corela to wrzucic wyskalowac i do jakiejs firmy która robi reklamy zeby to nam ładnie wydrokowali. okleina była by o tyle lepsza gdyz niemusiał bym malowac owiewek jeszcze raz ;) . Dzisiaj jezdziłem zawiezc ramę do piaskowania ale okazało się ze niemają teraz piasku, i musze czekac do przyszłego tygodnia;/

 

Oto fotki z dzisiejszych prac: sory za słabą jakos fotek ale robiłem je telefone:D

 

silniczek juz troszkę wyczyszczony jeszcze pozostawało tylko w zakamakach http://bikepics.com/pictures/757018

 

a oto kilka fotek wiszacych czesci które dzisiaj pomalowalismy:

http://bikepics.com/pictures/757020/

http://bikepics.com/pictures/757022/

http://bikepics.com/pictures/757024/

 

 

 

 

Mam Pytanko dla bardziej znających się:D czy silnik można malowac zwykłym szprejem wysoko temperaturowym takim za 13 zl :D

 

 

 

 

 

 

Pozdro_4_all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spreyem :) a co niby żle?? trzeba umiec jeszcze malować sprayem. a co moze powiesz mi ze po moich owiewkach widac ze były spreyem malowane?? ja na te podzespoły położyłem od 5 do 8 cienkich wastw tego spreya wiec bedzie dobrze :D :) nie boj sie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...