Skocz do zawartości

AGV K-series


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem tego oto Kasku

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1384341

Ten kask wiem ze do najgorszych nie nalezy a dodatkowo ten jest w super cenie. Jak uwazacie czy warto go kupic, posiadam CBR 600. Jak to jest z kupowaniem przez internet,obwód mojej glowy wynosi 56cm. Rozmiar S kaskó AGV to jest 55-56cm a Rozmiar M to jest 57-58. Kupić S czy M, bo boje się ze S moze byc lekko za ciasny, a znowu M moze latac po ułozeniu sie.

wiem ze jest temat "kaskowy ranking" ale w nim juz jest ciezko cokolwiek znalezc o srednich kaskach, tam tylko Arai i Shoei sie liczy...

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Mam ten sam kask i kupiłem go na sieci.Też niewiedziałem jaki wybrać rozmiar.

Ale w końcu sobie poradziłem.

Sprawa banalnie prosta .Jedź do InterMotors w swoim mieście,maja tam kaski AGV ,choc niekoniecznie ten

model ,przymierz ,wybierz i zamów na sieci.

Kask powinien być lekko ciasny .

Ten kask jest całkiem niezły ,w miare cichy ,wyciagana wysciółka to fajna rzecz ,choć zawiosłem się na anti-fogu ,nie zdał kompletnie egzaminu ,w temperaturach ponizej 5 stopni censjusza po prostu nie działa.

A wiem ze napewno nie zdarłem warstwy ochronnej.

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zdecydowalem sie na ten kask - kupowalem go wlasnie w sieci intermotors , cena 399.

Powiem tak , w porownaniu z kaskami lazer lz6 czy uvex II kask o niebo lepszy, aczkolwiek przy duzych predkosciach jest glosny (moze nawet bardzo glosny - nie wiem bo nie mialem okazji jechac w cichym kasku ). Antifog dziala napewno lepiej niz wspomnianych przeze mnie kaskach, ale nie jest to jakis full wypas , przy deszczu albo niskich temp poprostu paruje i trzeba otwierac zeby para zeszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały typu kevlar nie znajdziesz w kasku za 500zł, żaden kask z tego przedziału cenowego nie jest robiony z kompozytów typu kevlar, a jeżeli chcesz to trzeba juz kupić GP pro czy Ti tech :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam na sprzedaz Taki kask w kolorystyce VR46 czyli taki jak rossi smigal w sezonie 2005. Dodatkowo do niego mam dwie szyby czarna i przezroczysta. Jesli chodzi o antyfogg to sprawuje sie ok. Kask jest nawet cichy i nie wazy duzo. Wyjmowana wkladka badzo ulatwia sprawe bo mozna odswiezyc kask podrzucajac kobiecie wnetrznosci :icon_twisted: . Plusem jest to ze latwo otworzyc szybe przez rekawiczke motocyklowa i to jedna reka nie zdejmujac go z glowy. W innych kaska roznie z tym bywa...

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały typu kevlar nie znajdziesz w kasku za 500zł, żaden kask z tego przedziału cenowego nie jest robiony z kompozytów typu kevlar, a jeżeli chcesz to trzeba juz kupić GP pro czy Ti tech :icon_question:

 

No własnie mój AGV K-Series jest zrobiony z tego co wyżej napisałem. 480 zł w intermotors

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mój AGV K-Series jest zrobiony z tego co wyżej napisałem. 480 zł w intermotors

 

 

prosze??!! Kseria z kompozytu??!! chyba kpisz

 

skorupe kevlarowo carbonowa w AGV ma tylko titech, gp pro i stealth

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze??!! Kseria z kompozytu??!! chyba kpisz

 

skorupe kevlarowo carbonowa w AGV ma tylko titech, gp pro i stealth

 

 

No to może mnie oszukali, ale w katalogu taki podaja skład

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...