Skocz do zawartości

Honda MTX 1992r. 50cm


Ziele90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

roznie jest ... ja mam DT MX z 89 r i z tych lat 80 LC2 mialy tarcze z przodu ... chyba masz taka sama rame jak w 80 wiec silnik powinien podskoczyc ... cylinder na bank nie wejdzie ... moze tuningowa 70 ale do niej nie kupisz tloka nadwymiarowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli rozumiem ze silniczek od 80 wrzuce i to mnie cieszy:) a jak z ta tarcza? bo niechodzi tylko o kwestie czy jest czy jej niema ale jezeli ma np w papierach inny rocznik niz jest w rzeczywsitosci to wiadome cena moze uledz zmianie ;) po czym mozna jeszcze poznac ze to niejest rocznik 1992?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to nie podchodzi cylinder od 80 ;) Jesli sie mysle to mnie poprawcie, a jesli chodzi o tarcze z przodu to mozesz sobie dokupic caly przod np od 80 i bedziesz mial tarcze :icon_mrgreen:

 

Najpierw pisz poprawnie po 2 cylinder od 80 nie podejdzie napewno po 2 silnik powinien wkoczyc od 80 bez problemow pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli rozumiem ze silniczek od 80 wrzuce i to mnie cieszy:) a jak z ta tarcza? bo niechodzi tylko o kwestie czy jest czy jej niema ale jezeli ma np w papierach inny rocznik niz jest w rzeczywsitosci to wiadome cena moze uledz zmianie po czym mozna jeszcze poznac ze to niejest rocznik 1992?

:D :D :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

pomóżcie!:D szczególnie z tym rocznikiem :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysio bez przesady? jak Ci sie nudzi to idz sobie poukladaj puzle

a Ty Michal wbijaj w to:]

 

zielak mowilem Ci ze dt 50 tez nie maja tarczy a roczniki 92w gore

wiec w 50 na to wyglada ze nie ma. Narazie zobacz tego mtx i wtedy bedziesz myslal czy zmieniac na tarcze. Ale sadze ze honda to juz gowna nie zrobi i nie bedzie jak w simsonie przedni hamulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli rozumiem ze silniczek od 80 wrzuce i to mnie cieszy:) a jak z ta tarcza? bo niechodzi tylko o kwestie czy jest czy jej niema ale jezeli ma np w papierach inny rocznik niz jest w rzeczywsitosci to wiadome cena moze uledz zmianie po czym mozna jeszcze poznac ze to niejest rocznik 1992?

:) :) :) :) :) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

pomóżcie!:D szczególnie z tym rocznikiem :) :)

Zielak nielepiej bedzie jak sobie kupisz jakas 80 z hamulcem tarczowym i potem zarejestrujesz na 50 ? Mniej roboty i wiecej przyjemnosci z jazdy Pozdro

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze lepiej ;) tyle ze poprostu mam za dosyć szmieszną kase ja do kupienia i blisko domu wiec kabinuje juz co by mozna było pozmieniac. no niestety na to wyglada ze niemialy tarczówki a rocznik jest prawdziwy.

zmieniac na tarcze niemam zamiaru bo zostawie oryginalnie, najwyzej tylko silnik bym kupił...

Aha i jak by ktos mial MTX 80 na sprzedaz to prosze o info:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze lepiej ;) tyle ze poprostu mam za dosyć szmieszną kase ja do kupienia i blisko domu wiec kabinuje juz co by mozna było pozmieniac. no niestety na to wyglada ze niemialy tarczówki a rocznik jest prawdziwy.

zmieniac na tarcze niemam zamiaru bo zostawie oryginalnie, najwyzej tylko silnik bym kupił...

Aha i jak by ktos mial MTX 80 na sprzedaz to prosze o info:D

Wiem ze Dibo ma do sprzedania jakies czesci od mtxa 80 wiec jak cos to zagadaj do niego bo moze bedzie cos mial co Ci sie mzoe przydac :) Pozdro Jak cos to tu masz silnik http://moto.allegro.pl/item150010385_honda_mtx_80.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekamy bo po świętach(namawiam tate juz na srode ;) ) i jak bedzie w dobrym stanie to zapodaje fotki! :) a maila do gościa od silnika juz wysłałem :)

dziekuje za wszystkie informacje jakich mi udzieliliście iżycze WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT! :crossy:

napsize jeszcze tutaj realcjie z ogledzin:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielak ale dla mnie to jest roche pierdzielenia sie z silnikiem bo zobacz ze kompletnej instalacji zapewne Ci nie da wiec wlozysz tez w instalacje np modlu bo zobacz ze 50 ma inny modul wydaje mi sie ze bedzie z Tym troche pierdzielenia a jak dobrzei wiem to Ty na elektryce nie bardzo:D hehe kolega pikus pomoze:D heh narazie kup motor pozniej mysl:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_dh zrobiles blad mniejsza z tym mi sie nie nudzi tylko jak ja zawsze zrobie blad to mnie odrazu poprawiaja wiec ja tez poprawiam a co do diba to on ma do mtx rame siedzenie kola bak zawieche cala i silnik 80cm powietrzem chlodzonym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...