Skocz do zawartości

zx6r słabo wchodzi na obroty


mmozi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem i proszę o pomoc. Mam zx6r z 99 roku, do 3 tys obrotów kiepsko wchodzi na obroty, dławi się, przy szybkim odkręceniu gazu gaśnie, sytuacja ma miejsce gdy moto ma jakieś 3 kreski, po wyłączeniu ssania, gdy się bardziej rozgrzeje sytuacja się poprawia ale nadal ma opory żeby wejść na wyższe obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yahoo, tropisz mnie zawsze czy jak ? :biggrin: A ja już tracilem powoli wiarę w zx6 że jest na pełnej szprycy poniżej 2000 roku. Kumpel ma 6 chyba z 98 i powiem że jego sprzęt już od najniższych obrotów zaje...ie się kręci. U ciebie może to być wina gażników albo też moto mogło być wcześniej zblokowane i ktoś po amatorsku mógł próbować je odblokować. Zobacz w orginalnych kwitach czy nie było tłumione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yahoo, tropisz mnie zawsze czy jak ? :biggrin: A ja już tracilem powoli wiarę w zx6 że jest na pełnej szprycy poniżej 2000 roku. Kumpel ma 6 chyba z 98 i powiem że jego sprzęt już od najniższych obrotów zaje...ie się kręci. U ciebie może to być wina gażników albo też moto mogło być wcześniej zblokowane i ktoś po amatorsku mógł próbować je odblokować. Zobacz w orginalnych kwitach czy nie było tłumione.

 

Nie tropię, po prostu, jak mało komu, często zdarza Ci się napisać coś z czym się nie zgadzam ;)

 

--

pzdr

yah%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczny problem, ale zniknal po: regulacji gaznikow,albo zaworow,albo przeczyszczeniu linki gazu :buttrock: te 3 rzeczy byly robione w krotkim odstepie, praktycznie w tym samym czasie. Trzeba wybrac cos z tych 3 rzeczy :buttrock: ale najbardziej reagowal po ustawieniu zaworow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojej wypowiedzi:

z poczatku myslalem ze po energicznym odkreceniu manetki gdzies ta linka traci naciag czy cos, bo gazniki nic nie daly. Moze Pawel Boruta wam to jakos lepiej wyjasni bo probowal przy tym grzebac i rozebral manetke, ale nic to nie dalo. Potem byly robione zawory, nowe plytki i problem zniknal.Moze IG i Jonek nie rozumiecie na czym polega problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...