Skocz do zawartości

Wreszcie mam Drag Star 650 Clasic


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro o sakwach mowa, to znam takiego sprytnego "Mikołaja", który żoneczce przyniósł w przerzuconej przez ramię parze pięknych skórzanych juków prezenty pod choinke. Tak była szczęśliwa, że nigdy nie zapytała o cenę tego "narzędzia pracy", które oczywioście wylądowało na motocyklu. Ze pod spód trafiły stelaże nawet nie zauważyła...

Żeby do mnie zajrzał taki Mokołaj... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie przyniósł w prezencie projekt kolejnej fantastycznej trasy, na którą podczepię się (nie będę musiał prowadzić!) do Przyjaciół - pomysłodawców! O motocykl, w braku żony i przy sprzeciwach z każdej strony, zadbam sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czekają rozterki z dobraniem sakw.

Zastanawiam sie mocno nad modelem W-04 Tarbora.

 

Czy ktoś ma lub widział je na XVS 1100Classic,u i jakie wrażenia?

 

 

 

Sprawiaja wrażenie małych. Sam mam W-14 (mialeś okazję oglądnąć, tylko nie wiem czy skorzystałeś ;) ). Jestem zadowolony, są duże i pojemne. Choć maja jeden feler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno, ale szczerze gratuluję zakupu Drag Stara 650A. I jeszcze tego koloru.

A propos, czy to nie ty dzisiaj śmigałeś po mieście?

Co do sakw. Miałem w poprzednim motocyklu Liberty Big Hepco&Becker. Byłem z nich b.zadowolony, ale niestety poszły do nowego właściciela. Nie zastanowiłem się ile moga kosztować. Cena co prawda przesadzona (498€), ale ogólnie sakwy pojemne i b.dobrze wykonane. Teraz (od roku) jestem na etapie poszukiwania, i nic w rozsądnej cenie nie podchodzi mi.

Mam nadzieję Xedos, że każdym zakupem do sprzęta pochwalisz się na forum.

Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja dziś śmigałem na Dragu :) Pogoda 8 na plusie, prawie bezwietrzna, jazda bez szyby z prędkościa do 50km/h jest wmiare przyjemnia.

Co do sakw z Tabora to spodobał mi się model W-04 9 W-16. Możliwe, że firma Tabor będzie 12-13 stycznia na Motobazarze w Łodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...