Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jade w Piątek, ale nie wiem czy do Soboty czy do Niedzieli. Syn ma urodziny w Niedziele a żona chce robić imprezke w Sobote ................... co by mi ułatwić życie :eek: Zobaczymy

Zona powinna byc lepszym strategiem.. jesli pusci Cie na ten wyjazd, to statystycznie ma niewielkie szanse, ze pojawisz sie w sobote na w/w urodzinach :clap:

Namow ja na urodziny w niedziele. Jesli sie zgodzi, to Twoj powrot na czas jest calkiem realny; jesli sie nie zgodzi, to potem bedziesz mogl powiedziec, ze przeciez ostrzegales.. :D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dziś przejazdem w Toruniu odwiedziłem fort. Fajnie jest ;). Kto był w prawdziwym wojsku to będzie miał okazję powspominać ;).

Nie chcę straszyć ani zniechęcać :clap: ale:

- małe pokoje nie mają okien (okna przysługują dopiero od 3-osobowych :D )

- w mieszkalnej części fortu jest zakaz palenia (tak przynajmniej mi się wydaje, sądząc po znakach na ścianach)

- jest "świetlica" z telewizorem

- sanitariaty na korytarzu, jeden jednoosobowy i jeden wieloosobowy (ale prysznice i kible z drzwiami :) ) czyli wojskowy standard

- wewnątrz starych murów było dziś chłodnawo ale w pokojach są elektryczne grzejniki.

Reasumując - zapowiada się przyjemnie :eek: .

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w mieszkalnej części fortu jest zakaz palenia (tak przynajmniej mi się wydaje, sądząc po znakach na ścianach)

Jak to w PL, niewielu sie zakazami przejmowalo ;) .. ale jako niepalacy wolalbym zeby jednak tym razem bylo inaczej :evil:

 

- sanitariaty na korytarzu, jeden jednoosobowy i jeden wieloosobowy (ale prysznice i kible z drzwiami :icon_razz: ) czyli wojskowy standard

Sanitariatow bylo wiecej, ale nie wiem czy czegos nie przebudowali - bo caly czas walcza.. WC byly na poziomie 0 i -1 (ale te drugie dla hmm.. hardcore'owcow :buttrock:)

 

- wewnątrz starych murów było dziś chłodnawo ale w pokojach są elektryczne grzejniki.

Tam zawsze jest chlodnawo - taki typ budowli. I tony ziemi nad glowami na dodatek.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WC byly na poziomie 0 i -1 (ale te drugie dla hmm.. hardcore'owcow :banghead:)

 

Te na -1 są w remoncie. Kafelki, kraniki, dywaniki. Ciekawe, czy zdążą na nasz przyjazd.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zla wiadomosc - akurat w ten weekend bedzie zjazd na studiach. Wszyscy ktorzy chca sie ze mna spotkac proszeni sa o przyjazd w piatek przez 20

nieeeeeeeee ... Misiu - jak możesz ... Misiu ja Cię proszę ... na wagary idź ... Misiaczku !!!

 

Znajdą się dla mnie i Oleśki dwa miejsca ? Bo w wypełnianiu tabelek z linków jestem noga ... full wypas jeśli można ... jeśli nie to sobie poradzę.... najwyżej Czerwone Kozaki będą narzekać, bo straaaasznie chrapię ... ale wolalbym z Wami wszystkimi ... tradycyjnie ... w zbioróweczce ... i na klaśnięcie zmiana ... są chętni ? :banghead:

 

 

 

 

mam zla wiadomosc - akurat w ten weekend bedzie zjazd na studiach. Wszyscy ktorzy chca sie ze mna spotkac proszeni sa o przyjazd w piatek przez 20

nieeeeeeeee ... Misiu - jak możesz ... Misiu ja Cię proszę ... na wagary idź ... Misiaczku !!!

 

Znajdą się dla mnie i Oleśki dwa miejsca ? Bo w wypełnianiu tabelek z linków jestem noga ... full wypas jeśli można ... jeśli nie to sobie poradzę.... najwyżej Czerwone Kozaki będą narzekać, bo straaaasznie chrapię ... ale wolalbym z Wami wszystkimi ... tradycyjnie ... w zbioróweczce ... i na klaśnięcie zmiana ... są chętni ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się dla mnie i Oleśki dwa miejsca ? Bo w wypełnianiu tabelek z linków jestem noga ... full wypas jeśli można (..) ale wolalbym z Wami wszystkimi ... tradycyjnie ... w zbioróweczce

Miejsc na salach ogolnych jest na zapas, wiec mozecie spokojnie przyjezdzac. Jesli chcecie luksusow, to sa jeszcze 3-ki jakies wolne, i 1-ki.. musisz zadzwonic i zarezerwowac.

A na liste sie wpisz, to nic trudnego.. klikaj link, a potem na samym dole strony kolejny do forumularza zgloszeniowego

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam siły się przebijać przez strony... :clap: . W każdym bądź razie potwierdzam swoją obecność +1 i ze smutkiem zawiadamiam, że jadę puszką... :P

W związku ze związkiem mogę kogoś zabrać ze stolicy. Odwieźć oczywiście też, o ile się dopasuje do godziny wyjazdu... :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :buttrock: Sądząc z tego co jest napisane można jeszcze dojechać powtarzam pytanie/było na forum E.K.G./czy ktoś z Ziemi Obiecanej wybiera się.Może dwa moto by sie dołączyło :lalag: :crossy: Pozdro.Nie wiem czy to takie ważne ;) ale prognoza na weekend 23-25.03 od -1 do + 4 nie jest dobrze wszyscy licza :wink: na nie sprawdzalnośc prognoz pogody.Pozdrowienia dla all 4-umowiczów. :notworthy: :notworthy: O.K/. bedzie super i widzę trochę bractwa z zakończenia z Borek/????????????

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...