Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe

1. ja tu widzę, że jaki brazylijski serial się tu szykuje :-p no jestem ciekaw jak to się skończy :-) (na kogo padnie wybór kto zostanie sam ze swoją maszyną).

Ja myślę, że może jakieś kryteria oceny kandydata np. wielkość (siedzenia dla pasażera), pojemność (sakw na bagaże), rozmiar kurtki (ochrona przed wiatrem dla plecaczka) itd...

 

2. Ale może dasz się namówić na mały wypad na kuracjuszy do Ciechocinka (niedaleko Torunia) bo chodzą słuchy (od kolegi Alterego) że tam można nieźle dorobić (nawet na wache dla całej ekipy). Bo ci kuracjusze tacy samotni... Ja jadę na 100%, ale samemu to tak troszkę nudno będzie... (Tylko ani słowa Kasi).

 

3. awantura będzie na pewno :-p

 

Florek

 

P.S.

4. wolnych siodeł nie zabraknie więc możesz być spokojna. Ja też mało kogo znam (ale pewnie poznam :) ). Do zobaczenia i miłej randki w ciemno ;)

 

 

Ad.1

Widzę, że masz wprawę...

dziękuję za zestaw pytań, przydadzą się zapewne, bo ja jestem blondynką i zabieram zawsze ze sobą włąsną kosmetyczkę, masażystę i tygryska. Więc oprócz dużych sakw potrzebuję przyczepy campingowej, dzięki że o tym pomyślałeś...ja bym nie wpadła, ale rozumiem, że doświadczenie podpowiada Ci o tych problemach :)

 

Ad.2

Nie no słuchaj pojedziemy sami, po co robić sobie konkurencję. Myślę, że z Tobą jako "niezłym towarem" (jeśli avatar to Twoja fotka) i ze mną skrupulatnie liczącą przychody zarobimy na wachę na cały sezon dla naszej ekipy.

Kasi nic nie powiem...nie znam jej.

 

Ad.3

Awantury nie będzie!

 

Ad.4

No mam nadzieję...że wolne miejsca będą...

ach... mówiłam, że mogą też być kobiety? Chyba nawet lepiej by było!

Bo nie zależy mi żeby wypaść z siodła bo się któremuś za gorąco zrobi...i zapomni w którą stronę się przykręca lub odkręca manetkę :)

 

A ktoś zabiera ze sobą tv?

hmmmm, myślałam , że już nie ma tego programu "randka w ciemno" ktoś znajomy od was będzie występował?

ach......Florek ....no trzeba było tak od razu....będziemy Ci kibicować...już trzymam kciuki. :)

 

 

A wracając z bagien...

to spamować więcej nie mam zamiaru w tym temacie...

jeśli ktoś się zdecyduje, piszcie na PW

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dawno nikt tak mnie nie wypunktował (posta)... :-p

czyli jedziemy na kuracjuszy :-) 3mam Cię za słowo!

i jak je jestem"niezły towar" to gratuluje gustu :-p gorzej być nie mogło.

pozdrowienia z bagien i kompletnego dna

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś aktalizuje tabelkę, bo chyba moja prpśba o 2-czke, przeszła bez echa.

Alez skad, wykulem ja w marmurze :buttrock:

BTW: Procedura zajmowania dwojek wyglada tak:

1. Bierzemy liste chetnych, i patrzymy kto zyczyl sobie dwojke. W wyniku przepatrzenia otrzymujemy grupe szczesliwcow od 2 do 8 (tabelka)

2. Jesli ktos z w/w zrezygnowal (np. Bartas), to znow patrzymy na liste chetnych, i tym razem bierzemy pod uwage tych, ktorzy nie napisali ze chca dwojke, ale mozna przyjac, ze i owszem. I np. takim kandydatem jest Shadok (wpis nr 4).. niejaki romans jest na pozycji nr 12, ale w kolejnosci chetnych na dwojke zaraz za Shadokiem :icon_mrgreen:

3. Jesli wystarczy dwojek (albo trojek, bo mysle ze uda sie zakwaterowac 'dwojkowiczow' do trojek) to kazdy chetny takowe dostanie; jesli nie, to pozostaje liczyc na litosc takiego Shadoka, no i na swoj dar przekonywania

 

PS. Mysle, ze apartamentow wystarczy dla wszystkich chetnych. Ale nie ma to jak nocleg na sali wieloosobowej - podczas jednej takiej imprezy pewna pani dowiedziala sie (od nieco narabanego samca), ze jest stara krowa.. w jej obronie stanal maz, ktory pare minut wczesniej pil brudzia z 'oszczerca'. Ogloszono wendete, ktora trwa do dzis :icon_mrgreen: Zeby bylo smieszniej, to ten co to zbeszczescil (slowem) fizis imc Pani dostal zjeby nie za swoje winy - na babola nadepnal jej wlasny maz, i stad caly rwetes o 3 w nocy..

Tak czy siak, bylo wesolo. A pamiec o imprezie mimo uplywu 5 lat jest wciaz zywa :icon_razz:

 

Byc moze jutro uda mi sie dotrzec przed 15 do Fortu, i przypisac dwojki do konkretnych nickow - i wtedy dokona sie aktualizacja w/w tabelki :flesje::D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Jesli ktos wyraznie nie napisal, ze chce/nie chce zarcia-poscieli etc., to przyjmuje ze chce posciel i zarcie :icon_biggrin: - co oczywiscie oznacza, ze bedzie musial za nie zabulic. Moze to byc nauczka na przyszlosc w temacie precyzyjnego zglaszania swoich potrzeb/wymagan.

 

... i to mi się podoba ... stanowczo i zdecydowanie ... co oznacza że nie musze zabierać ze sobą pościeli i żarcia ... conajwyżej ulubionego misia ... :icon_mrgreen:

 

ps. ... no i ulubione napoje ...

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to mi się podoba ... stanowczo i zdecydowanie ... co oznacza że nie musze zabierać ze sobą pościeli i żarcia ... conajwyżej ulubionego misia ... :icon_biggrin:

ps. ... no i ulubione napoje ...

 

to w sumie też mi sie podoba(poza misiem)

 

a co do napoi to i ja się przyłączam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja mam też zjazd ale co jak co będe napewno. Jeśli nie na moto to autem ale będe napewno.

Ponawiam swoje zapytanie czy jest już dokładnie określona godzina wyjazdu z Wawy i miejsce w piątek???

Wszystko zależy od pogody, część jedzie o 18-ej, część wcześniej a część o 13-ej :biggrin:

 

Wszystko sie dokladnie ustali na jakiś tydzień przed wyjazdem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiedziecie na spotkanie chorągwi warszawskiej właśnie tak na tydzień przed wyjazdem celem ustalenia detali wyjazdowych. Np piątek 16.03 w dwóch kołach (przyzwyczaimy się do niskiej temperatury)

 

Przepraszam niepotrzebnie się wpisałem. Nie doczytałem, że chodzi o spotkanie TYDZIEŃ wcześniej...

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...