Skocz do zawartości

Honda MBX z wajhą do biegów od rometa :D


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dawno nic nie pisałem więc po przerwie troche was rozbawie ostatnio moja koleżanka chciałą odpalić moją honde wajhą od skrzyni biegów i oczywiście mi ją urwała :P :banghead: i Słuchajcie tego miałem od rometa pozostałości i byla tam wajha od rometa i założylem i śmigam z nią to chyba pierwsza wajha od rometa która doczekałą sie 6 stoponiowej skrzyni :icon_rolleyes: :banghead: :buttrock: :flesje: :flesje: :biggrin: :biggrin: Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dawno nic nie pisałem więc po przerwie troche was rozbawie ostatnio moja koleżanka chciałą odpalić moją honde wajhą od skrzyni biegów i oczywiście mi ją urwała :banghead: :banghead: i Słuchajcie tego miałem od rometa pozostałości i byla tam wajha od rometa i założylem i śmigam z nią to chyba pierwsza wajha od rometa która doczekałą sie 6 stoponiowej skrzyni :) :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :biggrin: :biggrin: Pozdro :crossy:

 

Masz szczęście, że nie uszkodziła skrzyni.

PS. Użyłeś maksymalną ilośc emotikon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha starą jawe 350 ts sie odpalało wajchą od biegów :buttrock: może koleżanka miała jawe kiedyś a ty jej z mbxem jakimś wyskoczyłeś :) na allegro znajdziesz orginał za 10-15 zł :buttrock: popytaj sie ludzi co wystawiają silniki od mbx albo motory na części, ja w ten sposób różne drobiazgi za grosze dostałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh na twoim miejscu szukal bym orginalnej i masz naczke nie dawaj jeździc kolezankom mi kiedys polamala owiewke w derbi sendzie ah.hhe pozdro

 

 

 

 

 

 

Sprzedam modol zaworu suzuki ts 125 oraz rgv 125

Sprzedam rg 125/50 kontakt gg pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ale masz madra pod wzgledem motocyklow kolezanke :biggrin: Przyznaj sie jak Ci to wynagrodzila? Hehe...ale czego sie nie robi dla fajnych kolerzanek.A propo tej "wajchy" to dobrze ze chodzi i ze Ci nie uszkodzila skrzyni ale jednak polecil bym Ci kupic orginalna,drogie to nie jest bo moze kolo 20 zeta.Masz nauczke na przyszlosc,ze kolezanki na motocyklu to sie tylko wozi,no chyba zeby chciala cos wiecej :) :D Pozdrawiam zimowych motocyklistów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He chłopaki nie gadajcie o mojej bylej sendzie to jest istna przeszlosc a kolezanka jak kolezanka dzwigni sie jej myli z czyms innym :icon_biggrin:

 

 

 

Sprzedam suzuki rg 125/50

Sprzedam modol zaworu suzuki ts 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. to masz fajną kolezankę:lalag: moje boją sie podejsc;p jak widzą jak ja latam;] a ta senda to hohoho potwor;] i od kupna slizga mi sie sprzegło, ale i tak biore wszystkie 80 i 50 w miesice :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz: ale po swietach zabieram sie zanie:D co zysio fajny byl sprzet i poco bylo mi ją sprzedawac;p

 

 

PzDr_4_All

Edytowane przez scooby_bp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...