Skocz do zawartości

Co jeszcze poza tymi modelami?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze w 2suwie wymienia się tłok co 20 H, ale nie wiedziałem, że to też dot. 4 suwów wyczynowych :)

 

Nie chce robic OT, jak chcesz mi to wyjaśnic to napisz na PW co trzeba wymieniac na bieżąco w wyczynowym 4suwie, bo chyba jestem w błędzie :buttrock: Myślałem, że tłoków nie trzeba wymieniac tak czesto jak w 2suwie :crossy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cosmo... tak w kwestii frajdy... jak wygląda sprawa z 'czterema' literami... po przejechaniu tych przykładowych 600 kaemów... w wąskim siodle DR czy DRZ?

 

Wiesz co, ja mam miękkie serce chyba (wiadomo co dalej) :biggrin:

A tak całkiem serio. W 2 osoby z bagażem nie jest łatwo na DRZ. Nie jest łatwo głównie z powodu bagażu. Moto jest za krótkie i trudno zamocować bagaż tak, żeby nie przeszkadzał. Tankbag wchodził tak z 10cm na siodło, a sakwa z tyłu tak z 5 cm. Miejsca zostawało niewiele, szczególnie w motociuchach. I tu pojawiał się problem, bo w czasie jazdy nie bardzo było jak zmienić "punkt oparcia", czyli choć trochę przesunąć się w inną część kanapy, co by odciążyć zmęczoną partię ciała kosztem partii wypoczętej ;) Pasażerka ma tu lepiej niż kierowca, bo ma znacznie szersze siodło. Niemniej jechało się ok. Trzeba tylko pamiętać o robieniu choćby krótkich przerw co ok. godzinę. Gdy tylko zaczęliśmy takie przerwy stosować problem przestał istnieć, bo zanim zaczynało boleć schodziło się na te 5-10 minut z moto (DRZetkę i tak trzeba tankować dość często, więc pretekst był). To wystarczało. No i druga rzecz, raczej nie należy planować dziennych przelotów na poziomie 1000km ;)

W 1 osobę, gdy można się przesuwać na kanapie do woli, można pokonać niemal dowolny dystans. Kanapa jest tak wyprofilowana, że gdy się siedzi z przodu, to pozycja jest jak na enduro, a jak z tyłu, to prawie jak na skuterze ;)

Gdybym jeździł sam, zapewne wciąż ujeżdżałbym deerzetę. Jest dla mnie wystarczająco turystyczna (dla 1 os.), świetna w mieście i całkiem sprawna w terenie. Boczkami po szutrach daje się pochodzić nawet na dualowych gumach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...