Skocz do zawartości

ZRZUTA NA PIźDZIKI - RYBOL 666 EDITION !!


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu prawdopodobnie dostane rometa za free!!! wiec jak cos to go zrobione zeby jako tako jezdzi (jest on zrobiony na czopera hehe) wiec ktos go bedzie mogl zgarnac za free z tarnowa na rybnik bede informowal jak bedzie u mnie :icon_rolleyes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOO

 

To bylby wypas rybson jakbyś mial tego sprzęta to by się tylko jeszcze jakiego zwloka kupilo jednego :))

 

.. a jak nie bedzie jak przetransportować moplika to na nim przyjedziesz a z powrotem Cię podrzucimy do chaty :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie staral jak moge, mam obiecanego ma zepsuty automat biegow ale zrobie, tylko czy to nie byly slowa puszczona na wiatr ze go dostane, ale badzmy dobrej mysli ze niedlugo do mnie trafi, a jechac na nim napewno nie bede :biggrin: :biggrin: , jak mnie puszcza przed matura to przyjade swoja czerwona strzala rodem z Rybnika :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt entuzjastycznie Browar do tego podszedłeś:) ludzie nie wpłacają bo nie wiedzą nawet co będą w tym czasie robić i czy będą mogli przyjechac...właściwie nie wiadomo nawet kiedy dokładnie ten zlot ma być:| (chyba że cos mi umknęlo). poza tym wiadomo jak to bedzie wyglądac, pare osób sie przejedzie i wał wyjdzie bokiem, niechciałbym być w tym momencie wśród tych którzy dopiero czekali na swoją kolej:P mimo wszystko życze powodzenia, ale sam ogranicze sie do przyglądania waszym zabawom;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt entuzjastycznie Browar do tego podszedłeś;) ludzie nie wpłacają bo nie wiedzą nawet co będą w tym czasie robić i czy będą mogli przyjechac...właściwie nie wiadomo nawet kiedy dokładnie ten zlot ma być:| (chyba że cos mi umknęlo). poza tym wiadomo jak to bedzie wyglądac, pare osób sie przejedzie i wał wyjdzie bokiem, niechciałbym być w tym momencie wśród tych którzy dopiero czekali na swoją kolej:P mimo wszystko życze powodzenia, ale sam ogranicze sie do przyglądania waszym zabawom;)

 

 

Ci którzy byli na Rybolu to jeżeli mają coś w planach to pewnie to przełożą żeby tylko przyjechać :biggrin:

 

... co do zarżnięcia w/w sprzętów to ja też nie mam złudzeń .. ale znająć uczestników poprzednich edycji Rybola .. nawet na samej ramie będziemy jeździć więc o moc wrażeń bym sie nie martwił ;) ;) :buttrock:

 

POZDRAWIAM !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.. chopaki poczekamy do konca marca .,.. jak nie bedzie zainteresowania albo jak bedzie takie jak do tej pory to oddam wam kase i z pomysłu nici //// ;) :) :banghead: :crossy: :clap:

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..o ja pier&*&^% nie mam słów :biggrin: "elegancki tłumik od ścigacza, dzięki któremu motor wygląda efektownie" :icon_razz: :icon_razz: :banghead: :buttrock: :biggrin: hahahaha dawno sie tak nie uśmialem !! Bartic Szacun!

 

 

PS. Zbyhu trzeba sie napić i wspólnie obgadać temat kolejnego Rybola :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ślepy czy on silnika niema?:banghead:

I co są jakieś informacje o terminie Rybola?? Ja wracam w czerwcu jak w tym terminie to moge podrzucic te 6.66 euro razy kilka :icon_biggrin: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kura, tego braku silnika to jakos nie zauwazylem :D.

 

 

hahahaha Zbyhu masz u mnie :flesje: hahahah rozje%* mnie !!

 

Motorek bez ... silnika ... kamień mi spadl z serca .. dobrze że silnika mu brakuje ... co by bylo gdyby np. brakowalo klamki :eek: :icon_razz: :icon_eek: wtedy to kapa ... a tak to tylko BRAĆ!!!

 

Szacun Zbyhu !! Mój Gość Jesteś !! :notworthy: :icon_twisted:

 

 

Co do terminu Rybola to w lipcu nawet kac już minie więc drogi kolego Milosz-u ... troszkem siem spóźnisz :rolleyes:

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...