Skocz do zawartości

HONDA NSR 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co do tuningu H NSR 125 Co moge zrobic zeby szybciej jechal zebatki? i cos jeszcze... bo chce zeby wyciagala te 170kmh :icon_biggrin: narazie nie posiadam ale chce wiedziec gdzie najlepiiej dac taki motor do tuningu :buttrock: o kase sie nie martwie na tuning :icon_razz: i ile wyciaga NSR 125 z 2000 - 2002r..? Oszczedny motor :biggrin:

 

 

Za brak polskich znakow przepraszam poniewaz jestem w dani i mam dunskie znaki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zalozyc cylinder 190 ccm albo 160

z tym ze za takim zabiegiem idzie wymiana walu na mocnieszy, zmiana gaznika, wydechu.

fabryczna nsr w zaleznosci od zebatek idzie od 140 do 160.

Jesli chcesz cos wiecej poczytac na jej temat to zapraszam na www.125.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50WIK ja mam w mojej NSR wstawiony cały sportowy ukąłd wydechowy firmy Arrow(dyfuzor+sportowa końcówka)dało mi wynik mocy: 34km prędkośc jest w granicach 170-175km\h,setke osiągam coś w tym stylu więc mówie prawde bo sam sprawdzałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, twoja nsrka ma odejscie;] duzo daje ten sportowy wydech (dyfuzor +koncowka) , a co do tego v-max to mogę poswiadczyć, ze był troszke ponad 170 :buttrock: jechałem wtedy obok samochodem z jego ojcem :buttrock: . miało to miejsce na naszym lotnisku;] jak były zawody na cwiartke to mozna było sobie pojezdzic troszke, i oczywiscie wykorzystana okazja była;] tak wiec nsr moze leciec nawet 175;p sam byłem baardzo zdziwiony ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Aprilia rs 125 Lepsza Czy gorsza? :)do tuningu :) Wiem że Honda żywotniejsza ale aprilia jest niezła i ma ponad 30 czasami :D

 

 

Taka np ;) http://allegro.pl/item151199382_aprilia_rs...r_idealna_.html

Edytowane przez 50WIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ało mi wynik mocy: 34km

 

skąd wiesz? byłes moze na hamowni??

odblokowana rs ma 31 km wiec jest mocniejsza ale rs są bardziej awaryjne- kolega miał rske i mu sie strasznie sypała

a co do tuningu to mozna tak jak mówił JonekBP załozyc sportowy wydech albo wiekszy cylinder np 160cm3 190cm3... u mnie jest wstawiona tuleja 133cm3 i ma niezłego kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motowojtas a tyleja może coś dac ?? bo nie wiedziałem :buttrock: xD wiem że ma coś koło tego bo seryjna nsr nawet nie ma sznas z moją, a kiedyś czytałem,że taki wydech daje 5km :clap: Więc nie wiem jak to jest :P

 

 

Pozdrawiam Jonek ;]

 

a Aprilia rs 125 Lepsza Czy gorsza? :)do tuningu :wink: Wiem że Honda żywotniejsza ale aprilia jest niezła i ma ponad 30 czasami :notworthy:

Taka np :notworthy: http://allegro.pl/item151199382_aprilia_rs...r_idealna_.html

 

 

Hahahah 50WIK ta RS'ka to jest mojego serdecznego kolegi moto :crossy: xD Powiem Ci że ona jest bardzo zadbana,ale cuż na trasie i w mieście niestety stwierdam,że odchodze mu :P:D (głupio się chwalić ale prawda,można zapytać ScoobyBP jak at RS'ka chodzi)

 

Pozdrawiam Jonek :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...