Skocz do zawartości

Hard enduro za max 5000zl ???????


Rekomendowane odpowiedzi

ja na twoim mijscu szukal bym jakies huski cr/wr/te/tc bo one obscyluja w tym przedziale cenowym i masz do wybory 4t i 2t a jesli czyjesz sie na silach to kupuj ktm lc4 za 5000 zl cos znajdziesz napewno jak cos to moj znajomy ma na sprzedaz lc4 600/620/640 ( nie pamietam ale wiem ze cos w tych granicach ) za 6000 tys

pozdro

 

o znalazlem ogloszenie jego

http://www.enduro-cross.pl/motocykle.php5

to jest ta wersja terenowa ( lepsza zaiwecha i bez zbednej elektryki , ogolnie odchudzona)

Nie wydaje mi sie zeby ten ktm byl za 5 tys :) Soku11 dobrze pisze nie moge przekroczyc sumy 5 tys i nie chce zbierac bo mi to troche zajmie i nastepny sezon bede bez moto a tego nie chce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pewnei w cholere wazy a ja jakims silaczem nie jestem i mam tylko 15 lat :evil: wiec jak bym sie wywalil co by mi sie napewno zadzylo co mowiac jeszcze gdzies w terenie to mialbym nie maly problem :)

NO maszyna jest fajna tylko szczerze to sie jej troche az boje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten ktma chcialem CI wyslac wiadomosc ale jest napisane ze masz zablokowane :)

Napisz cos wiecej o nim jaka to ma moc i wogole jak to jezdzi :)

Soku tak mysale nad dr 350 tylko wiesz musialbym sie przejechac bo nei wiem jak to jezdzi juz nie raz gadalismy o tym na gg :bigrazz:

heh miałem skrzynkę z deka przepełniona :) troche potrwało zanim skasowałem to co trzeba :)

39KM 96kg Zawias WP UpSideDown z pełną regulacją tłumienia dobicia odbicia i twardości po regeneracji wiec w super staniem tłok ma przejechane max 11h. Silniczek ładnie sie wkręca i cichutko pracuje. Jedyne co to własie to sprzegło bo jak mu ostro odkręcisz to nie przyspiesza na maxa tak jak powinien tylko wytraca moc silnika na sprzegle i nie przekazuje jej na kolo ale da sie oczywiście jezdzić. Moto pali od pierwszego strzała :wink: Selekcja B na oryginalnym nicasilu!!! :) Jak co to daj znać :)

Pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie patrze w ktmach bo podobno sa wytrzymale i sie nie psuja na czym mi bardzo zalezy. :) Gawron rozwarze Twojego bylego ktma tylka narazie szukam czegos mocniejszego i nowszego np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M293584 Mozecie mi cos o nim powiedziec ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze to raczej 1991/1992

ktm'y z 1993 miały już inne plastiki wiec już jest wałek :)

a bez oglądania, posłuchania i.t.d nic wiecej Ci nie powiemy.

Ps. nie bierz takiego starego Kata. Kolega kupuje już 3 czy 4 żeby mieć baze części bo ciągle sie sypie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj motocykla 200cc

TS200RM, WR200, KDX200

W pełni cię zadowolą i można wyrwać za ludzkie pieniądze.

Zawieszenie w każdym z nich stoi już na niezłym poziomie. Moc każdego to około 38-40KM.

Masa na zadowalającym poziomie. Części dostępne.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 200ccm to ciezka sprawa nie mgoe wogole takich znalesc znalazlem tylko cos takiego http://moto.allegro.pl/item149296323_kawas...mx_125_200.html ale to stare i pordzewiale :D

 

kmx to prawie to samo co mtx czy dt

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...