Skocz do zawartości

DR650 RS na początek


Rekomendowane odpowiedzi

beznadzieja nie moto tylko kupowanie a potem pytyanie czy dobre....

jak mi nie przypasuje to sobie zmienie ja nie widze problemu nie jest to taki duży wydatek bo DRe kupiłem okazyjnie :icon_razz:

 

beznadzieja nie moto tylko kupowanie a potem pytyanie czy dobre....

ja w odróżnieniu od ciebie wiem jak sprawdzić moto przed zakupem jakie oleje wlewać do silników 2t i z czym paliwo mieszać czym i jak czyścić moto wiem co to łańcuch oringowy i jakie narzędzie służy do skówania łańcuchów.To połowa twojich tematów jest beznadziejna.Cytuje tu kolege KLAŁDIUSZA "TWOJE ZDANIE SIĘ NIE LICZY" :lalag:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, chociaż z leśnych utwardzonych szlaków bym się nie odważył zjechać!

 

 

125 to sie nawet na ryby nie nada , a 350 od biedy popyrkac mozna , 600 to prawdziwe bestie, czujesz ze jedziesz i nie takie ciezkie jak 650

 

To fajnie że EXC 125 wydaje się dużo mocniejsze od XR 600 z tuningowym wydechem i gaźnikiem z pompką przyspieszającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mowie o EXC i tym podobnych to inna liga ,moto wazy niecale 100 kilo i ma ok 40 kuni

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super panie wszechwiedzacy ... tylko jak chcesz sie pochwalic nowym zakupem to poprostu mow ze kupiles a nie zadajesz jakies idiotyczne pytanie na ktore jedynie sam mozesz sobie odpowiedziec ...

Rejestrowałem sie na tym forum nie po to by sobie dogryzać.Takich tematów jak mój jest tu dużo i twoje odpowiedzi są idiotyczne odpisujesz tylko na tematy chyba po to żeby sobie przebieg zwiększyć.

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co szkoda gadki zachoiwujesz sie jak kokietka i masz problem, ze o tym mowie, odpowiedz sobie sam czy nie jest idiotycznym kupno motoru a dopiero potem zapytanie czy to dobry wybor ... dla mnie logicznym byloby zadanie pytania z prosba o porade i dopiero potem kupno lub poprostu pochwalenie sie nowym zakupem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz sobie sam czy nie jest idiotycznym kupno motoru

twoje zdanie sie nie liczy bo ty na motocykl mówisz jeszcze motór :icon_mrgreen: jak już to kupno motocykla.I nie wrzucaj od idiotów bo ja tobie nie ubliżam.

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz moj ostatni post w tym watku bo widze ze marnuje czas, wskaz miejsce w ktorym nazwalem cie idiota bo jakos nie potrafie sobie odswierzyc takiej mojej wypowieedzi ... pozatym to ty obrazasz i dogryzasz bo stwierdziles ze wszystkie moje posty sa idiotyczne (w przeciwienstwie do ciebie nie odebralem tego jako wyzwanie mnie od idiotow), a co to ma oznaczac ze na motor mowie "motór" to naprawde nie wiem lub poprost nie chce wiedziec ... zycze duzo zdrowia i szczescia na swieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz moj ostatni post w tym watku bo widze ze marnuje czas, wskaz miejsce w ktorym nazwalem cie idiota bo jakos nie potrafie sobie odswierzyc takiej mojej wypowieedzi ... pozatym to ty obrazasz i dogryzasz bo stwierdziles ze wszystkie moje posty sa idiotyczne (w przeciwienstwie do ciebie nie odebralem tego jako wyzwanie mnie od idiotow), a co to ma oznaczac ze na motor mowie "motór" to naprawde nie wiem lub poprost nie chce wiedziec ... zycze duzo zdrowia i szczescia na swieta

Jakoś nie moge znalezć zdania gdzie napisałem że twoje pytania są "idiotyczne" napisałem że beznadziejne to tylko w twojich wypowiedziach przewija się to słowo.A kim jest człowiek według ciebie co zadaje idiotyczne pytania? "czy nie jest idiotycznym kupno motoru"kto według ciebie kupuje? Ja ciebie nie obraziłem w żadnym zdaniu jeśli tak to przepraszam i życze tobie spokojnych wesołych świąt. ZGODA :buttrock:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko Panowie..nie po to jest forum żeby się wymądrzać co to kto nie jest i czego nie wie, ale żeby radzić...DR'ka jest super i tyle...Jak każde suzuki jest we wszystkim średnie..i to jest jego atut.

 

Dobry zakup chłopaku i mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na jakiejś piaskarni albo w środku lasu na mazurach..

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...