Skocz do zawartości

Honda CBF 600 ( CBF600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Klaudiusz dzieki za odpowiedzi ...

Czyli z tego co piszesz wynika ze cbf500 jak i cbf 600 dopiero w 2003 roku byla wypuszczona ... ??

To pewnie bedzie troche za drogi ten rocznik jak narazie dla mnie ;// :(

No ale nic moze akurat sie uda;]

Pozdrawiam aFiSh

 

CB to od dawna ale CBF od 2003 lub 2004 :lapad: No ale coś znajdziesz, powodzenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB to od dawna ale CBF od 2003 lub 2004 :) No ale coś znajdziesz, powodzenia :)

 

CBF od 2004. W 2003 były jeszcze CB. Jeżeli nie masz kaski na cbf to kup 'cebulkę' - to naprawdę fajne i praktyczne moto.

 

W niemcowie CB500 naked można wyhaczyc juz za 2-2,5 tysie ojro za rocznik 2000, a okolo 3 tysie za cb500s (z owiewką).

 

Jeszcze porównanie:

 

- CBF500 2005 vs CB500 2003 - zobaczysz ze są to w dużej mierze te same motocykle http://www.motorbikes.be/en/compare/4747/3595/

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario_BS Dzieki za to porównanie .. Jednak cebólka ma troche inne ksztalty .. :) a cbf głównie mi sie podoba ze wzgledu na wyglad, a jednoczesnie moc i spalanie mi odpowiada ;] Ogólnie CBF wydaje mi sie super :) Moze wygram w lotka i sobie salonowa kupie hehehe (marzenia)

Pozdrawiam aFiSh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym w pełnej rozciągłości. Testy po 75 czy 100.000 km na pewno byłyby bardziej miarodajne, a na dystansie ok. 30.000 km to sobie można testować skutery klasy pojemnościowej 50 ccm.

 

Poczytaj ostatni MOTOCYKL. W ciągu półtora roku nie potrafili nawinąć 10 000km, pomimo wielkich starań.

Mowa o Honda Zoomer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ostatni MOTOCYKL. W ciągu półtora roku nie potrafili nawinąć 10 000km, pomimo wielkich starań.

Mowa o Honda Zoomer.

 

No to jest dziwne, bo ja od Kwietnia do dzisiaj (od końca Lipca ma prawka A) zrobiłem 13 000 km i .............. nic :lalag: Jedyne naprawy to z powodu "KRETYNÓW W AUTORYZOWANYCH SERIWSACH" :icon_question: ale to opowieść na inny temat :rolleyes:

 

p.s. No to sie pospieszyłem w moej odpowiedzi........................ah te powiadomienia:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

witam!

 

mam prośbę tak jak w tytule, to znaczy zamierzam nabyć ten motor, ale interesuje mnie jego spalanie rzeczywiste. Katalogowo wersja N pali 5,2 l/100, natomiast wersja S 5,7

zastanawiam się jak to jest w praktyce, przejrzałem fora, ale niestety znalezione przeze mnie informacje są ubogie, że tak się wyrażę :D

zresztą ogólnie w internecie o tym modelu nie ma za dużo informacji w j. polskim, a mój angielski nie jest na tyle dobry żeby poradzić sobie ze stronami zagranicznymi...

tak więc czekam na odpowiedzi użytkowników jak ich maszyny obchodziły się z benzynką :buttrock:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...