Skocz do zawartości

Najtańsza przeróbka na Supermoto (DT 125)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym was prosić abyście powiedzieli co musiałbym zrobić, żeby ze zwykłej DT zrobić SM? I ewenualnie jakieś linki.

Pytam bo SM bardzo mi się podoba a po Sendzie na nowy sezon chciałbym właśnie DT na SM przerobioną mieć.

Tylko miejcie na uwadze że nie będę miał za dużo kasy więc komplet nowych Exceli raczej odpada ;)

 

Dzięki i Pozdrawiam

 

 

 

P.S szukałem tego na forum ale żadnych konkretów a propos DT

Edytowane przez Cezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym was prosić abyście powiedzieli co musiałbym zrobić, żeby ze zwykłej DT zrobić SM? I ewenualnie jakieś linki.

Pytam bo SM bardzo mi się podoba a po Sendzie na nowy sezon chciałbym właśnie DT na SM przerobioną mieć.

Tylko miejcie na uwadze że nie będę miał za dużo kasy więc komplet nowych Exceli raczej odpada :icon_idea:

 

Dzięki i Pozdrawiam

P.S szukałem tego na forum ale żadnych konkretów a propos DT

 

Przejżyj całą galerie http://chris.bluedevil.free.fr/.dirsys/sho...st=DSC02371.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się podobają sprzęty typu sm ale z powodu braku funduszy nie stać mnie na tego typu sprzęt

a co do przeróbki to największym kosztem są koła nie za bardzo jest możliwośc podebrać koła od czegoś pospolitego, 17 jest to troche nietypowy rozmiar, kupić używane koła może i by się udało gdzieś kupić w miare tanio ale ze świeczką szukaća znowu kupić cały przerobiony i w dosyc dobrym stanie to trzbea jednak coś wybulić

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wielki szacun dla tego goscia co robil ta ts-ke, moto bylo doslownie robione od podstaw i chyba kazda srubka byla odkrecana :buttrock:

 

nie ktore elementy silnikowe w ts sa nie mal identyczne jak w kmx,roznia sie chyba tylko cylindrami(przynajmniej z wygladu)>......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...