Skocz do zawartości

Puszka dogoniła moto!


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym to montaż, nie pełne nagranie, więc co bardziej niebezpieczne bądź kompromitujące sceny zostały zapewne wycięte... icon_rolleyes.gif

 

hamowanie z 200 km/h do 0 bo na pasy ktoś wszedł ?! :D

 

Ja tylko dodam coś odnośnie uciekania na motocyklu: był taki jeden co zachciało mu się uciekać, teraz jest 2m pod ziemią. Policja go zastrzeliła. W Polsce. Chyba wszystko jasne...Pzdr

 

jeżeli myślimy o tym samym przypadku, to pie**olisz za przeproszeniem bo on nie uciekał tylko nie zatrzymał sie do kontroli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... cięzko to slowami napisać o co mi chodzi ... bo napisalem coś w stylu " on tego nie ukradł on sobie to tylko pożyczył " . W każdym bądz razie chodzi oto, że policjant nie miał prawa strzelać do pojazdu który nie zatrzymał się na jego wezwanie ... A to że motocyklista jechał prosto na niego to możemy włożyć między bajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje takie podsumowanie jest, że uciekać nie mam zamiaru...nigdy nie wiadomo na jakiego policjanta się trafi...Heh, jak byłem młodszy i kupowałem swój pierwszy sprzęt(DT 80) to byłem taki kozak: policja??!! hahaha, nie zatrzymam się, mam enduro, uciekne w pola itp. Teraz to się zmieniło. Nie chce mieć przewalone, nie chce kulki w plecy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strzelali do motocyklisty bo nie zatrzymał się do zwykłej kontroli, on chciał ominąć blokadę (miał pecha bo policja robiła obławe na kolesi którzy napadli na bank i uciekli jakimś motocyklem), a to już nie to samo co nie zatrzymanie się do normalnej kontroli, policja wzięła go za jednego z tych bandziorów i dlatego strzelała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak na marginesie, nawet zebys sobie 65 lat wpisal to sa jeszcze ludzie, ktorzy po samej Twojej wypowiedzi dojda ile masz lat. Czasami lepiej jest powiedziec prawde, wskaze to bardziej na Twoja dojrzalosc niz to, ze podaales dane " lekko " odbiegajace od rzeczywistosci.

 

Ja osobiscie tej R 1 Ci nie pozazdroszcze, MV F1 tez bym Ci nie zazdroscil, ale jak spojrzysz na te dane to chyba sam sie z siebie usmiejesz.

 

14 lat i R 1 Rozumiem, ze prawko zrobiles w zeszlym roku.

 

pozdrawiam

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam, błędy ortograficzne i temat juz tyle razy zwałkowany, że szkoda gadac.

Do oczyszczalni z tym.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...