Skocz do zawartości

troszke mocy do Drag Stara 650


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest karkolomny, bo za 10000 tysiecy to kilku klientow bym mial a wiecej za niego nie chce.

I na tym moze juz zakonczymy dywagacje nt. "tuningu" mojego Draga :icon_mrgreen:

Koniec kropka, szlus i klapa :biggrin:

Oby do wiosny .................. :banghead:

I to jest meska decyzja :biggrin: :icon_mrgreen: Ja tuninguję, bo... chcę, ale NIE SPODZIEWAM SIĘ odrzutu, ot mała poprawka i oszczędność na filtrach, a że czasem więcej spali benzyny... cóż, jest wojna, są straty :biggrin: ;) Byle dobrze to było zestrojone i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co powiecie mi o tym :

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...44539&rd=1&rd=1

 

Czy to wystarczy zamontowac czy trzeba robic jakies regulacje jeszcze na gaznikach ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co powiecie mi o tym :

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...44539&rd=1&rd=1

 

Czy to wystarczy zamontowac czy trzeba robic jakies regulacje jeszcze na gaznikach ???

Czesc, dobrym sposobem na "wzmocnienie " Draga jest tez wywalenie tzw. AIS- dla wprawnego manualnie 30 min. NIe podnosi to mocy, ale dodaje troche momentu obrotowego w nizszych obrotach. No i pogarsza czystosc spalin- to na marginesie gdybys byl ekologicznie nastawiony do jazdy. Jesli interesuje cie jak to zrobic to zagadaj na PM. Ja sobie tę operacje zrobiłem i efekt bardzo chwalę. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wydech nie jest zły, Majkel :buttrock: Mój Wild się lepiej kręci, odkąd zmieniłem wydechy. O regulacji się nie wypowiadam, natomiast AIS też wywalę na wiosnę. Pozostaję jednak przy zdaniu, że 650 to fajny sprzęt, a jeśli komuś mało mocy w nim, to niech szuka 1100 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde !!!

Wy tylko malo mocy i malo mocy. :notworthy:

Mnie teraz chodzi tylko o wizualne zmiany, bo decyza o zmianie juz zapadla, tylko jeszcze nie teraz.

Zamontuje ten wydech i juz.

I tak sie prawie wszyscy ogladaja za mna a teraz beda WSZYSCY !!!! :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie :D

Wyjdzie po zalozeniu, ale ludziska chyba poszaleli bo juz jest 50 funtow !!!! :P

A do konca jeszcze 4 dni .......................

Mogą jeszcze podskoczyć do góry, bo nawet 50 funtów jest jeszcze okazyjną ceną. Majkel, Ty sie nie :evil: bo tylko tak Cię zrozumiałem... że szukasz mocy. Optyka (w tym przypadku akustyka) jest podstawą dobrego samopoczucia :lalag: podczas :crossy: także zmieniaj. Kumpel jeździł kiedyś na 650 z totalnie pustymi rurami z HighwayHawk'a - pięknie brzmiał... Mam inne lekarstwo na znudzenie swoim motocyklem - pożyczyć coś słabszego na jazdę. Jak mnie kiedyś Wild już złościł, to pobujałem się na pewnym cruiserku (nie powiem jakim, bo mnie zjedzą za profanację). Wracałem do Wilda z takim :D a :crossy: znowu sprawiała mi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie zupelnie.

Temat o troszke mocy byl podlapany ze strony CYCów, ale widze ze nie ma co rzezbic w miekkim materiale :banghead: :clap: tylko dodac troszke "bajerkow", poprawic gang i ............. myslec o zmianie maszyny :crossy: :P

A tego AIS to w moim motorze nie bylo :evil:

Znaczy sie juz mam na maxa oddlawiony ?

Jak przerazi mnie cena licytowana to sobie odpuszcze i moze tylko wybebesze te oryginaly, tylko nie wiem jak. Wiem ze okazja to bedzie jak je za 150 funtów kupie.

Na razie szlag mnie trafia bo leje non stop i maszyna stygnie w garazu ;)

 

ps. ogladalem zdjatka na stronie Twojej i chlopakow :buttrock: :lalag:

Fajne smiganko :P :crossy:

 

A tu znalazlem koncowki od 1100.

Czy beda pasowac do 650 ?

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...79449&rd=1&rd=1

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano i tak bywa :icon_mrgreen:

Te do 650 tak, ale na MOT to sie zaklada normalne i juz :D

I czy ktos mi odpowie czy te od 1100 beda pasowaly ??? ;)

Bo nie wiem czy sie podniecac i kupowac ........... :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...