Skocz do zawartości

MONTUJE GAZNIK 17MM I NIE PALI RX 50


kusiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ostatnio kumpel mi dał gaznik 17mm zebym go zamontował doa prliki(standardowy 14mm) i zebym sprawdził czy bedzie lepiej chodził. gaznik zamontowałem wszytko dobrze tylko ze palic nie chce;( swieca iskre daje mokra jest paliwo dostaje ale kurcze nie chce zaplic powiedzcie napewno ktos z was miał taki problem i go rozwiązał:icon_question: WIECIE WIEKSZY GAZNIK MOZE MOCNIEJSZEGO KOPA BEDZIE MEIC BO 50 TO ZABARDZO NIEMA CO POSFIROWAC..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej paliwa - > zalewanie sie swiecy :lalag: Nie pali bo jak sam napisales swieca jest mokra.... Sam wymiar gaznika sugeruje zmiane w ilosci paliwa. Moze jakos ci sie uda go odpalic ze zdjetym filtrem powietrza, albo z regulacja gaznika tak zeby bral duzo wiecej powietrza albo jedno i drugie :buttrock: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myslałem ze problemu nie bedzie mój kumpel ma w aprili sr 50 gaznik 21mm i chodzi dobrze... tak własnie cos mysałem ze wiecej powietrza odkreciłem ta srube takw iecej duzo ale juz niechiało mi sie jej na pych brac i poszedłem do domu jutro zerkne moze..

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis patrzyłem dałem iglice tak aby najmniej paliwa dawała i jak zgórki pchałem (chyba z 5razy) to jak mocno sie rozpedziłem a raczej ją ;) na jedynce to w mojej przelotówce słyszałem echo jak by juz paliła ale h...j niezapliała i tak zawsze beee. ale to jest niemozliwe ze zaduzo paliwa dostaje mój kumpel ma gaznik 21 mm w aprili sr na standardowym cylindrze i mu dobrze chodzi...sam juz neiwiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaznik jest 17mm i dysza niebyła zmieniana tłumik mam przelotow(sam robilem)... na pocztku bez filtra sprawdzałem...a srubke od składu mieszanki to kreciłem i krecił i róznicy niebyło az wykreciłem..i to samoo.. bee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien dysze na mniejsza sciagnij filtr powietrza zaloz nowa swiece jak to nic nieda to juz nie wiem chyba ze jeszcze cos z membranami :buttrock: a tak wogole jak zalozysz stary gaźnik to apka odpala?

Edytowane przez zysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaznik jest 17mm i dysza niebyła zmieniana tłumik mam przelotow(sam robilem)... na pocztku bez filtra sprawdzałem...a srubke od składu mieszanki to kreciłem i krecił i róznicy niebyło az wykreciłem..i to samoo.. bee

 

ja sie pytam o rozmiary dyszy w gaźniku a nie rozmiar gaźnika

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...