Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :P!!

 

Nio to popiwkowaliśmy :) !! Ale dziś w pracy :(! Nowe twarzyczki już zapamiętane, szkoda tych co nie dojechali! Ale się naśmiałem wczoraj że HEJ! :)

 

Dżola obiecałaś rozpoczęcie sezonu za 2 tygodnie trzymam za słowo, wyczekuje słońca!! :D

 

Pzdr i do zobaczenia na nastepnym piwku, ale lepiej zorganizowanym i dogranym hehe bo się troszke naszukaliśmy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było Was zobaczyć, pośmiać się i pogadać-trzeba będzie to częściej powtarzać :D

 

Rozpoczęcie sezonu MUSI BYĆ za 2 tygodnie tak jak żeśmy ustalili-hehehehehh

 

uchhhhhhh.....co to będzie się działo jak spotkamy się na naszych kochaniutkich motocyklach :( :) -już nie moge się doczekać :P

 

Dozobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Z tego co widze za oknem to rozpoczecie sezonu moze byc nawet dzisiaj :banghead:

Dziadek Mróz chyba poszedl postraszyc na wyspy brytyjskie :D

 

Dzieki za fajne spotkanko integracyjne szkoda ze nie bylo Nas wiecej ale mysle ze nastepnym razem bedzie wieksza frekwencja. Jedyny minus to ze trzeba ciuchy prać albo wietrzyć na balkonie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiitojcie !!

 

No i Browar się melduje w domu ./.. jak widzicie troche mi zajęło wrócenie do domu :icon_razz:

 

 

Dzięki wielkie za przybycie :buttrock: i za wspólne piwko :icon_razz:

 

 

A teraz pytanie tygodnia : "skąd się wziął trzeci metr kamikaze? "

 

 

Odpowiedzi prosze nadsyłać na maila :icon_razz:

 

 

POoozdro !! DO ZAŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie tygodnia : "skąd się wziął trzeci metr kamikaze? "

] DO ZAŚ [/color]

jo by zabiła tego co to w ogole zamawiał, a najlepiej tych co pili to na dmoja glowa :) i mam kurtke do prania, bo jest tak poplamiona, tak usywic kurtki to jo nie umiala nigdy wrr.... zabic

:) ogolnie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze za oknem to rozpoczecie sezonu moze byc nawet dzisiaj

 

A ja dziś cały dzień w puszce:( ale od rana spotykam motongi, 8:40 WSK wyskakuje z podwórka jakies 3 minuty poźniej dwa romeciki a w raciborzu skuterków pare!!! Jak wracałem to jakiś plastyk mnie mijał i chooperek:D patrze na termometr 9 stopni :crossy:

Plan z rozpoczęciem sezonu za 2 tygodnie bardzo realny :wink:

 

"skąd się wziął trzeci metr kamikaze? "

Nie mam bladego pojęcia ale troche tam zostawiliśmy kasy, więc się należało ;) i jak na ludwik nieźle smakowało a motomanka nawet sobie do domu zabrała ...na kurtce hehehe

 

Pzdr do nastęnego piwkowania :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. mam kurtke do prania, bo jest tak poplamiona,.

Esteta się znalazł :cool: ... phiii !! nastepnym razem każdy trunek podajemy nad głową Motomanki :) :crossy: :buttrock:

 

...aa co do ludwika .. to to coś niebieskiego co piła Basia ,,, a ja poźniej zostałem namówiony do walnięcia tego ,, też bylo z dupy mega ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co to za życie ... Chciałam w końcu z Wami napic się piwka w piątek, a tu praca wywiała mnie do Katowic... Na dodatek Draco jest chory a ja nie mam serca bawic się gdy moje kochanie "dogorywa"... Miłego balowania w piątek. Wypijcie nasze zdrowie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co to za życie ... Chciałam w końcu z Wami napic się piwka w piątek, a tu praca wywiała mnie do Katowic... Na dodatek Draco jest chory a ja nie mam serca bawic się gdy moje kochanie "dogorywa"... Miłego balowania w piątek. Wypijcie nasze zdrowie :D

 

 

Ahjjj Fioletowa chyba nigdy Cie nie poznam na Żywca :buttrock: :biggrin: :cool: ,,, mam nadzieje ze juz do następnego piątku wydobrzejecie i się gdzies na mieście spikniemy :icon_biggrin:

 

Draco kuruj się !!

 

Pozdrawiam !! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

 

Kto z Was ma zamiar jutro posmigac na sprzecie ???

Ja chyba juz nie wytrzymam ,wyciągam bladego do pracy i okolo 15/16-tej zamierzam sie "karnąć" :icon_razz: Takze jak ktos chetny to sie wpisywac mozemy sie spotkac na Statoil kolo Domusu.

Oczywiscie jak pogoda dopisze :biggrin: hehehehe

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

 

Kto z Was ma zamiar jutro posmigac na sprzecie ???

Ja chyba juz nie wytrzymam ,wyciągam bladego do pracy i okolo 15/16-tej zamierzam sie "karnąć" :) Takze jak ktos chetny to sie wpisywac mozemy sie spotkac na Statoil kolo Domusu.

Oczywiscie jak pogoda dopisze :biggrin: hehehehe

 

Pozdrawiam :crossy:

 

 

Ja bardzo chętnie ... ale moto w częsciach ... :) :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja wczoraj smigalem. Dzis troche gorsza pogoda i cos nie bardzo mi sie to widzi...

A na Statoil to mam rzut kamieniem :).

 

Pozdro

 

PS

Ekipa, a co powiecie na to, zeby sprobowac nakrecic jakis maksymalnie zryty film w sezonie o tematyce motocyklowej z nami w roli glownej :)?

Wykombinowac jakis prosty krotki scenariusz i... zabawa moze byc niezla :).

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba juz nie wytrzymam ,wyciągam bladego do pracy i okolo 15/16-tej zamierzam sie "karnąć" Takze jak ktos chetny to sie wpisywac mozemy sie spotkac na Statoil kolo Domusu.

 

Oj ja też bym pośmigał, ale o 15-16 to w robocie i nawet nie myśle o powrocie do domku :cool: trochu przy moto musze podlubać mam nadzieje w ten weekend sie uda!!

 

Ekipa, a co powiecie na to, zeby sprobowac nakrecic jakis maksymalnie zryty film w sezonie o tematyce motocyklowej z nami w roli glownej ?

A co do pomysłu nad "Rybnickie zjebusy movie" Zbyhu, pomogę jak będę mógł nawet sie poczeszę!! :)

Popieram :bigrazz:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...