Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie :lalag: :lalag: zaś samcza impreza :banghead: :banghead:

 

Noo dobra ... ale co z jutrem .,.. ja bym chętnie na te zapkołajki sie przeszedł ,, ale te 20 kopiejek za wjazd to troche dużo jak dla mnie ... (szczególnie że sie świeta zbliżają) ...

 

.. :crossy: . to może gdzies na miasto ?? :icon_mrgreen: :bigrazz: :flesje:

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<jestem pjany bafdzo>

 

Jeżeli chodzi o zakomikłkołaki to ne dojade! a jeżeli chodzi o carantuhill to może drzemnę si ę u siostery i wtedy bdę więc nam nadzieje że się zobaczy my!

 

wybaczn eta domowa impreza mnie dobiła!

 

jak dobrze p[ojdzie to pijemy przed sylwkeim (w sobote u mnie browra wie)zeby przed sylwkiem grunt przygoować p

pzdr

 

P.S. sorry z błedy po takiej ilości % wybaczie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO YNCIOL !

 

Namówiłeś mnie !

 

Przypominam, że mamy do obgadania 2 sprawy: jedna to kto jedzie na koncerta za tydzien (do jutra musze wiedziec) ... druga ... co z dzisiaj ?? gdzie uderzamy ?? :cool: :P :flesje: :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wśród żywych... i trzeźwych forumowiczów!

 

Kurde że też ja takie rzeczy pisałem... jakież moje zdziwienie było jak zobaczyłem mój wpis hehehe!

 

OK dziś nie piłem (na uczelni ...HUGE KAC) spadam spać nadrobić zaległą noc!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

 

Szacun Gosik , Basik i Ynciol za towarzystwo na bajzlu w Chorzowie :) pośmialiśmy się było OK !

Tylko Silesia mnie zabiła ... ostatni raz tam byłem .. no chyba, że kiedy wskocze się sztachnąć DUNE-em :icon_razz: ...

 

,.,, co do weekendu to był Heban :flesje: i był bazar (co po niektórzy zakupki porobili) więc nie jest najgorzej ...

 

/// za tydzień Irlandzkie dźwięki (mniam) i Browar Żywiec :flesje: :bigrazz: :) ...

 

.. a za dwa tygodnie święta .. pijaństwo w gronie rodzinnym + moczka i makówki :icon_razz: ... a za 3 tygodnie sylwester -> ból wątroby .. 3 dni wycięte z życiorysu ... a za 4 tygodnie spotkanie forumowe Rybnik Party :buttrock: come back he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Jakotako motobajzel uważam za udany miał byc kask jest kurtka ale jestem bardzo zadowolony :) nio i śmiechu też troche było hehe.

 

Silesia...jak juz Browar wspomniał szał pał. Żeby cos zjeść trzeba było ludziom stać za plecami i jak tylko zjedzą zająć ich miejsca hehe

 

Szarma (translacja) wypasik.

 

Do zobaczenia zaś

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, tosmy sie Bronek nie dogadali, bo na bajzlu bylem tez ja, Marianek, Tomek Kulik, Zimer z ekipa, Stella (dziewczyna HornetLooka) i to tyle co spamietalem...

 

A widziales tego wywalonego w kosmos FZXa? Cud miod malina! Przepiekny byl...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja tylko Bronxa i Stelle widziałem ... szkoda ześmy sie nie zgadali bo razem by było raźniej.

 

Co do FZX-a to był to w 100% oryginał ..a co najważniejsze i najlepsze to to, że był z 1994 r. !! :eek: czyli ostatnio rocznik produkcji tych niepowtarzalnie pięknych motocykli :P :buttrock: :buttrock: :buttrock: RARYTAS !! (a cena tez byla piękna jak za ten rocznik) :banghead: szkoda ze nie zarabiam 20tys. na miesiąc ... to bym wam kupił po FZX-ie zebyście nie musieli się tak męczyć :biggrin: :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można się było nie spotkać na takim baazarku??

 

Ale to pewnie przez to że Browar cały czas mówił, że mamy się chować bo ktoś znajomy a on się nas wstydzi hehe, a to o Was chodziło hehe

 

Ok wracając do "irish song" to ja na 90% się piszę więc w weekend Żywczyk w Żywcu!!! (W niedziele znowu uczelnia na kacu :P) :buttrock:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc czy ktoś się wybiera do Żywca na Żywczyka :bigrazz: :icon_question:

 

Jeżeli jakiś mieszkaniec Rybnika lub okolicy się na to pisze to można by sie zgadać na pociąga lecą o 14:36 i 15:36 a potem po 18 ale to już ciut późno. Pociągi śmigają z przesiadką w Pszczynie i tam prawdopodobnie disiądziemy się do Gośki i Browara.

 

Ja śmigam z Baśką potem dołączaja się wspomniani wyżej imprezowicze a w całej trasie towarzyszą nam ... te jak one się nazywają ... ooo browarki :flesje: w postaci puszkowej bądź szklanej z kolorowymi opakowaniami i cudownym zapachem!

 

Więc dajcie znać bo termin coraz blizej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc czy ktoś się wybiera do Żywca na Żywczyka :evil: :icon_question:

 

 

 

Ja się wybieram do Żywca na Murphys'a :bigrazz: bo ma być w promocyjnej cenie .. a normalnie kosztuje tam 6zl .. wiec moze 5 zl bedzie :flesje:

 

... a w ogóle chyba grubsza impreza sie szykuje bo i PGR i Ganczar + wiessia będą + Edka cyhyba i inni ..

 

 

Do zobaczyska!!

Ps. Jak co to sms!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram do Żywca na Murphys'a bo ma być w promocyjnej cenie .. a normalnie kosztuje tam 6zl .. wiec moze 5 zl bedzie

 

Naszły mnie smaki...dawno już ne łykałem Murphys'a. Będzie okazja ;) !

 

Browar daj znac, o której będziecie w Pszczynie swoim pociągim co bysmy się spikneli! PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...