Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A więc z okazji tego, że już po świętach i po nowym roku chciałem wszystkim życzyć by Wasze motury zawsze zawiozły was tam gdzie sobie tego życzycie... aby sezon 2009 był słonecznym sezonem z mnóstwem winkli :buttrock: :crossy: ... a waha kosztowała 1,53 zł ....

...życzę również Wam moi drodzy ...podróży małych i dużych ... nie ważne ... byle sprawiały wam przyjemność...

 

Trzymajcie sie ciepło!! ... i oby do wiosny :)

 

BROWAR :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady az tyle czekac do wiosny ! Za tydzien mamy Zimowy Zlot Pingwina calkiem nie daleko bo wBytomiu ;) Pozdrawiam wszystkich w nowym roku

 

 

Storm! nie wkurzaj ludzi którzy nie mają kosza bocznego :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wstaje patrze piekna pogoda jak w maju, smigam do garażu zrzucam luisowy pokrowiec wyprowadzam "rudą" na świerze powietrze, wszystko przygotowane aku w motongu, amor cieknie jak ciekł, przednie lagi mokre jak były na jesień :P (Zbyhu, Browar licze na Was), wskakuje w ciuchy. Wsiadam na moto odpalam, pali za dotknięciem...miodzio...ruszam powoli jeszcze troche w łapki zimno ale śmigam wyjeżdżam spod garażu i czuje podniete. Mijam mój blok wyjeżdżam na głowna nei mogę się doczekać aż silniczek się podgrzeje, stoje na światłach...patrzę pod moto olej kapie :O hmm przypomniało mi się o wymianie oleju. Zielone..śmigam dalej jade powoli ale wszystkie autka zostaja daleko za mną. Kombinuje po kogo by wskoczyć i wyciągnąć na przejażdżkę, dojeżdżam do świateł których nigdy nie było zatrzymuje się............. i się budze do cholery. ZIma, cima środek nocy...grrrrrrr. Przez momencik byo fajnie:P

 

Żyje tu kto. Zbyhu raz się karnął na sprzęcie i zapomniał jak się autem jeździ hehe

 

Pzdr Zjeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie to sie nazywa: "niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze" :banghead: :banghead: :banghead: hehhehehehhehe ....

 

...było blisko... ale to jest szport-wagen ... więc na niskim podwoziu się powiesił :)

 

a tak btw. przyznać się kto zaj**ał wiosne .. ?? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...