Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok

Włąśnie wróciłem z uczelni a tu nic nie ustalone... ciężko się do Was dodzwonić!

 

Wieć

JUTRO - SOBOTA GODZ 18:30

gdzie ... osobiście mam ochotę na Murphysa więc ŻELAZNA

 

PZDR

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No do mnie miales pH, bo akurat 20 minut wczesniej podlaczylem telefon do ladowania i zostal samotny w moim pokoju, a ja ogladalem jak Hamerykanskie grubasy skladaja z klockow motocykle w OCC ;].

 

Ja sie pisze, choc zostane przy studenckim sikaczu. Starczy mi wtedy kasy na dwa :D.

 

Pozdro

 

PS

A ja dzisiaj jezdzilem! :banghead: 85km CBFka :banghead:. 200km/h na autorstradce osiagniete :banghead:. Tylko moto sie z leksza upier..brudzilo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dzieki Paly i Basiu za dzisiaj :icon_eek:. Bylo zupelnie wporzo :eek:.

Ynciol, dawaj znac, jak tam na froncie ;) :eek:.

Browar, szkoda, ze Cie nie bylo...

Violet! A Ty gdzie bylas? Nastepnym razem stawiasz kolejke :bigrazz:.

Do nastepnego! :banghead:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dooobry :wink:

 

Fajnie było znów sie spotkac i powspominać ;)

Mam nadzieję, że następny raz uda sie spotkać we większym gronie :wink:

 

Pozdrooo i do zaś :smile:

 

peeees. Tym razem dotarłem do domu o własnych siłach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!

 

No to widze, że ekipa się bawiła :wink: ... Ja niestety nie mogłem się zjawić, bo siedziałem na tą durnowatą pracą mgr.... dziś mam powtórke z rozrywki :smile: ... ale za to w przyszły weekend spotkanie klasowe :wink: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje:

 

Trzymcie się ciepło!!

 

Ps.Zbyhu jak znów spadnie śnieg to jedziemy kręcić bączki ;)

 

 

POZDRO FUR ALL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Ja też już w domu...tzn dotułałem się do domku w nocy ale już dziś!

Dzięki fąfle kameralnie ale z piweczkiem było przyjemnie...ino zaś Zbyhu se u mnie nazbierał !

PZDR do zaś!

 

P.S. Borwar pisz tą prace pisz bo jeszcze moją musisz napisać do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Violet! A Ty gdzie bylas? Nastepnym razem stawiasz kolejke :lalag:.

 

Pozdro

 

Duchem z wami byłam. Poszukiwania kozaków zupełnie mnie wykończyły (i nadal żadnych nie kupiłam...). Następnym razem to do spółki z Browarem stawiamy kolejkę :crossy:

Trzymta sie ciepło :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchem z wami byłam. Poszukiwania kozaków zupełnie mnie wykończyły (i nadal żadnych nie kupiłam...). Następnym razem to do spółki z Browarem stawiamy kolejkę :buttrock:

Trzymta sie ciepło :icon_mrgreen:

PROTESTUJE :notworthy: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Nie będzie tak łatwo, kazdy postawi po jednej kolejce:P Violet chciałaś się wywinać ...nie ładnie. Myślę, zę wszyscy się ze mna zgodzą :icon_mrgreen:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROTESTUJE :icon_mrgreen: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Nie będzie tak łatwo, kazdy postawi po jednej kolejce:P Violet chciałaś się wywinać ...nie ładnie. Myślę, zę wszyscy się ze mna zgodzą

 

No pewnie Ynciol!! Jestem jak najbardziej za, tylko wnoszę o małą zmianę ,,,, ja uprzedzałem, że mnie nie będzie ... więc stawiam jedną kolejke ,,,, a Violet gadała, że będzie i ...jej nie było, więc stawia 3 kolejki :buttrock: :buttrock: :buttrock: ... teraz skoro juz wszystko ustalone, to może by się zgadać na jakie picie :flesje: .. za tydzień są andrzejki :buttrock: mamy z Ynciolem spotkanie klasowe ... ale one zazwyczaj kończą

się tak, że zostaje 5-6 osób ,, i walimy do nocy .. :buttrock:

 

DO ZGADANIA :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Ynciol!! Jestem jak najbardziej za, tylko wnoszę o małą zmianę ,,,, ja uprzedzałem, że mnie nie będzie ... więc stawiam jedną kolejke ,,,, a Violet gadała, że będzie i ...jej nie było, więc stawia 3 kolejki :( :banghead: :) ... teraz skoro juz wszystko ustalone, to może by się zgadać na jakie picie :flesje: .. za tydzień są andrzejki :buttrock: mamy z Ynciolem spotkanie klasowe ... ale one zazwyczaj kończą

się tak, że zostaje 5-6 osób ,, i walimy do nocy .. :buttrock:

 

DO ZGADANIA :)

 

Teraz to ja protestuję!!!! Dlaczego mam postawić aż 3 kolejki?!?!? To nie fair...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kolejki to wersja ulgowa od stawiania przez caly wieczor! ;) Docen wiec wielkodusznosc Browara :P :bigrazz:

 

 

Właśnie !!

 

A co jak będe na przykład miał forme i wypije 8 piw :icon_mrgreen: :bigrazz: ;) wtedy stracisz na mnie juz 5 piwek :icon_mrgreen: ... więc się zastanów :icon_mrgreen: w sumie co ja sie przejmuje :flesje: stawiasz i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...