Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Coś dawno się nie widizelismy, w pubach o nas pytają. :evil:

 

Trzeba by coś poplanować no nie mówię, że w ten weekend bo najbliżssze 2 weekendy mój wolny czas zajmuje sesja na uczelni :notworthy: . Ale można coś mysleć na przyszłość. No i co by nam wątek nie zaginął.

 

Pzdr YNCIOL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzicha !!

 

Po sesji nie ma baciora trza sie razem wybrać na mały najeb Rybnicki :bigrazz: :crossy: :wink: :biggrin: :bigrazz: bo juz nie pamiętam jak wasze mordki wyglądają :bigrazz:

 

Nooo i ustalmy taki termin co by wszystkim pasiło :) im wiecej ludzi tym lepsza zabawa :bigrazz:

 

 

Pozdrawiam gorąco :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Browar, pamietasz jak na bajzlu w Chorzowie wypelnialismy ankiety dla jednej dziewczyny do pracy na studia?

Okazuje sie ze to (chyba) dziewczyna Tomka Kulika :icon_question:. Swiat jest jednak maly :icon_biggrin:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Browar, pamietasz jak na bajzlu w Chorzowie wypelnialismy ankiety dla jednej dziewczyny do pracy na studia?

Okazuje sie ze to (chyba) dziewczyna Tomka Kulika :). Swiat jest jednak maly :P.

 

Pozdro

 

 

...o kurde :) :D :eek: jest maly jest !!

 

Noo to kiedy kończycie te sesje ??? trza się w końcu ugadać na male piwko :))) może dwa. .... noo góra trzy ... ewentualnie cztery ... :banghead: :notworthy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :eek:

 

Zrodził mi się pomysł w główce :clap:, data jego wykonania 10 luty (sobota). Zostanie mi jeszcze jeden egzamin ale naszczescie nie w ten weekend więc z miłą chęcią się napije

Noo to kiedy kończycie te sesje ??? trza się w końcu ugadać na male piwko )) może dwa. .... noo góra trzy ... ewentualnie cztery ...

 

Trzeba uzupełnic poziom chmilu w organizmie!!

 

Co wy na to??

 

ja 24 koncze oboz, wiec 25 bede w rybniku czyli ... chyba jasne:), yno potem tez nie wiem jak długo zabawie w doma bo pewnie kolejny oboz albo jakies zawody:) czekam na info

 

A po tym można i jeszcze jedno zrobić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja poczekam moz ena rugi termin, bo weekend mam zawody i spedzam go w Opolu albo we Wiedniu

 

No szkoda :icon_mrgreen:

 

A co ty taka wysportowana?? Chyba, że to szachy :buttrock:

Będzie jeszcze niejeden termin. A co reszta na ten pomysł?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec w ten weekend w opolu a przyszły we wiedniu (własnie poinformowal trener)wiec nawet moja cicha nadziejee ległaaa, wiecc wyznaczcie drugi termin:) chyba z epierwszy sie nie zrealizuje:):icon_mrgreen:

tak wysportowana-bierki podwodne ;):) balet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!

 

 

Mimo, że baaaaaardzo chcialbym zobaczyć wasze pyski :eek: to bardzo cieżko się to pisze, gdyż calą noc trzymalem muszle i wylem do księzyca ... do tego dzis wstęt alkoholowy mnie dopadl i jak pomyśle ze juz jutro mam isc na piwo to mnie skręca ... ale z drugiej strony do jutra daleko :biggrin:

 

A więc ok niech się stanie !!

 

 

KTO MA CZAS I OCHOTĘ SIE ZINTEGROWAĆ JUTRO tj. PIĄTEK 9.02.2007 !!!!!! ????

 

 

Pozdro Zjeby :banghead: :icon_question: :icon_question: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...