Skocz do zawartości

Kirgizja i Tadzykistan


sambor1965
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, podsylam wybor zdjatek z podrozy motorkami po Centralnej Azji:

http://picasaweb.google.com/Sambor1965

Polecam opcje slideshow.

 

Bylismy we wrzesniu, pojezdzilismy jakies 5000 na miejscu. Polecam

 

Sambor

@tXRV AD'90

 

ja juz widzialem, relacje tez czytalem :notworthy: to jest jazda!!! klasa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te dalekie wyprawy :) Ile czasu trwała? Nie wiedziałem, że Indie są tak malownicze. Wszędzie naturalny krajobraz, ogromne przestrzenie, niewiele cywilizacji - coś pięknego :)

 

mysle ze Sambor tez nie wiedzial ze Indie sa takie malownicze :) nadal chyba nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brygada !!!!!!!!!! kozacy jesteście - wyrazy uznania z małą nutką .......zazdrości !

Dajcie więcej wiadomości - jak wyglądało dotarcie na miejsce (coś jest o lataniu) jakie koszty transportu sprzętów ? jak z dostępnością paliwa , jakie koszty całej wyprawy , czy wszedzie wystarczał rosyjski ........ itp. itd.

pozdrówka i jeszcze raz szczerze gratuluje pomysłu . Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie więcej wiadomości - jak wyglądało dotarcie na miejsce (coś jest o lataniu) jakie koszty transportu sprzętów ? jak z dostępnością paliwa , jakie koszty całej wyprawy , czy wszedzie wystarczał rosyjski ........ itp. itd.

 

E no, widze ze chcesz czytac, a nie ogladac :icon_exclaim:

Relacje znajdziesz tutaj: http://motostrada.net/

 

Zdjecia, jak wiekszosc sie zorientowala sa z Kirgizji, Tadzykistanu, Afganistanu i Uzbekistanu. Do Indii nie dojechalismy tym razem :bigrazz:

 

Sambor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Genialnie!!! Naprawdę zazdroszczę przygody. Musiałobyć świetnie. Mój znajomy pojechał kiedyś do Mongolii i również poleca taki wypadzik... ;)

Właśnie jestem na etapie czytania "Wielkiej wyprawy" i już choruję żeby kiedyś w życiu zrobić taki wypad.

Naprawdę gratuluje!! Czytałem relację i fotki widziałem. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambor, na forum Afryki to sie wstydze :( ale tu mogę chylicz czoła do bólu :icon_evil: :crossy: :lalag: wypad super, foty i relacja tyż !

 

 

PS: sorry za ten wylany bro na na zlocie w Białej. może keidyś gdzieś razem pojadziem :crossy: :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambor, na forum Afryki to sie wstydze :bigrazz: ale tu mogę chylicz czoła do bólu :icon_eek: :lapad: :buttrock: wypad super, foty i relacja tyż !

PS: sorry za ten wylany bro na na zlocie w Białej. może keidyś gdzieś razem pojadziem :crossy: :flesje:

 

 

Rambuś aż mi sie łezka w oku zakreciła ;)

 

Sambor ja już gratulowałem, ale nie zaszkodzi zrobić to jeszcze raz :lalag: :lalag: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroscic tylko kurde jezdzic! Europe to sobie zostawcie po 70tce, bedzie jeszcze ladniej wyasfaltowana :cool:

Rambo: Zlot w Bialej? Pifoo rozlane? O sssssso chodzi? Nic nie pamietam. Tzn. zeby nie bylo watpliwosci: sporo pamietam, ale i tak sie okazalo ze co innego niz inni :buttrock:

Kasa wcale nie jest az tak wielka: wyprawa na miesiac dla gosci jadacych busem zamknela sie ponizej 5000 zl. Nie twierdze ze to malo, ale zareczam Wam ze warto na taki wyjazd odkladac przez rok.

Przyznaj sie Rambo ile wydales na swoj wypad...

Kurde trzeba marzyc, ja bez tego nie doczekalbym wiosny :bigrazz:

Nie wrzucam tych zdjatek po to zebyscie zazdroscili, ale zebyscie ruszyli dupsko poza asfaltowe drogi ;) Ja tez chetnie ogladam ladne zdjatka i mam nadzieje ze poogladam Wasze.

Wolalbym zamiast ochow i achow przeczytac: zajebiste, jade tam w przyszlym roku albo ile to kosztuje, czy sa potrzebne wizy?

Kirgizja to motocudo. Bylem w wielu krajach, w Kirgizji bylem po raz drugi i wiem, ze nic fajniejszego mi sie juz nie zdarzy. Swoja droga troche szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy Buchara. Samarkanda etc od lat ... Tylko kiedyś nie myślalem o tym w kontekście moto.. teraz czytając m.in. Twój opis widzę, ŻĘ SIĘ DA !!! A więc - uda mnie się też... Może nie za rok... ale...

 

Dzięki za wspaniałą relację... jak to już ktoś napisał - 'szacun jak byk' !!! ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...