Skocz do zawartości

Bandit z Francji


Lukasz89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie! Mam zamiar kupić Bandita od handlarza który sprowadza motocykle z Francji, motocykl jest w okazyjnej cenie- sprzedający tłumaczy to w ten sposób- kupił kilka motocykli i sprowadził do kraju, jakaś pani urzędniczka powiedziała mu że musi je sprzedać lub zarejestrowac do końca tego roku ponieważ w przeciwnym wypadku nie bedzie mozna uch potem zarejestrować czy coś takiego. I tu moje pytanie- jest taki przepis???

 

To jest mój pierwszy zakup motocykla, jakie dokumenty powinien posiadać sprzedający żebym potem nie miał problemów z zarejestrowaniem?? Jak sprawdzic czy motocykl ma prawo rejestracji, czy nie byl kradziony itp? Na jakim dokumencie to będzie???

 

 

Pozdrawiam

Łukasz

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to wygląda na jakiś wałek :)

odpuść sobie kolego takie okazje bo będziesz żałował potem. pamiętaj, że handlarz musi sprzedać z zyskiem, żeby sie mu opłaciło więc w takie opowieści to nie wierz od razu.

 

czy moto było kradzione to się raczej z dukumentów nie dowiesz - dopiero przy rejestracji może być zonk.

 

Krótka rada, poszukaj sprzętu w dobrej cenie już zarejestrowanego w kraju :) Cierpliwość i wytrwałość popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolowe odowiedzi na wszystkie swoje pytania uzyskasz jak sie przejdziesz do wydzialu komunikacji i zapytasz panią/pana w okienku. A jak Ci się nie chce iść to zadzwoń. Pytanie takie mam: te motocykle już są w PL? możesz pojechać i obejrzeć tego bandita i jakie są do niego dokumenty, czy jak? dowiedz się w wydziale komunikacji co potrzeba żeby zarejestrowac motocykl sprowadzony z Francji, jedź obejrzeć bandita i zobacz jakimi dokładni pan dysponuje dokumentami i czy są wszystkie wymagane w wydziale komunikacji przy rejestracji i bedzie wszystko jasne. Tego czy motocykl został skradziony niestety nie uda Ci się tak naprawdę sprawdzić. Możesz najwyżej udać się na policję ze sprzedającym i sprawdzić czy motocykl nie jest POSZUKIWANY przez policję. Powinieneś wtedy dostać z policji kwit, że byłeś się dowiedzieć i że motocykl nie znajduje się w bazie pojazdów poszukiwanych. Gwarancji Ci to tak naprawdę żadnej nie daje, tyle, że możesz być spokojny jak coś, że jak wyjdą kwiatki to nie grozi Ci zarzut paserstwa.

pozdrawiam

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...