Skocz do zawartości

informacje na temat kx 250


Ryjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to przeciez jest poprostu KDX

tylko koles przywozi te motory jak samochody z zagranicy i sie na tym jeszcze pewnie nie zna i moze uzywa tylko pojecia "crossy" na tego typu motocykle i zapytał sie gdzies jaki to model taki zielone kawasaki cross a ktos mu powiedział KX :icon_eek: załoze soie ze to jedyna przyczyna tej niscislosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wojek ogaldal to moto bo tez nim bylem zainteresowany ale nie ma co sie napalac faktycznie wyglada jak kdx a poza tym jak widac na zdjeciu jest w niezbyt dobrym stanie ma ponoc cos jeszcze z amorem przodnim (wojek mowil ze strasznie telepie przodem podczas jazdy i sciaga na bok). A jezeli chodzi o kolesia ktory te motory sprowadza zajmuje sie tym na co dzien ma ich tam duzo wiec juz trzeba uwarzac. Ma tez ktma ktory jest niby z 96 rok (tak koles mowi ze jest w papierach) a moto to model z 91. tem koles to straszny kretacz wiec trzeba uwarzac (to nie tylko moja opinia ale jeszcze kilku osob) nie polecam tego typa ale zobaczyc nic nie szkodzi twoja decyzja :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co może być przyczyna tego telepania?

 

zła pozycja na moto, jazda na siedząco, sztywne trzymanie kiery, niewłaściwa regulacja zawiechy do masy kierowcy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ztym moto to jest tak ze przyczyna moga byc jakies luzy na laczeniu amora z rama ale nie widzialem tego osobiscie wiec nie moge ci powiedziec dokladnie w sumie to chcialem osobiscie pojechac i to moto oblukac co z nim dokladnie jest ale opinia o tym typie mnie zniechecila nie bede sie pchal w jakies g***o zwlaszcza ze to moto wyglada jak kdx z tym gosciem musisz uwarzac po prostu typ jest strasznym kretaczem i powtarzam to nie tylko moja opinia ja sobie to moto odpuscilem mimo ze czegos takiego szukalem jezeli masz nie daleko to mozesz jechac i zobaczyc :icon_mrgreen: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...