Skocz do zawartości

Obniżenie zwieszenia


Mateusz i vn 800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie będe kupował razem z Virek -iem w USA wyjdzie mniej za przesyłkę itp, więc gdybyś z nim pogadał tez mógłbyś sobie takie cuś zasponsorować (w kupie siła) :lalag:

Bodman nie rób ze mnie hurtownika :clap:

Przysługę ziomkowi robię, a On mnie chce sprzedawcą roku zrobić :clap:

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot sorry - ale wiesz zostałbyś dealer-em na polske - same korzyści i zyski :bigrazz:

Dokladnie.

Poza amorami za jakis czas bede sie przymierzal do Garmin Zumo 550 - w USA jest tanszy prawie o polowe

:crossy:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory oryginalne z tylu w intruzie obnizy kazdy fachowiec od tokarki....wazne aby zrobil to solidnie.. moje byly 3 cm krotsze .zabieg poprawia plywanie w zakretach...mozna wiecej ale te drogi....;(

pozdrawiam.............

możesz napisać o tym coś więcej?

 

Dokladnie.

Poza amorami za jakis czas bede sie przymierzal do Garmin Zumo 550 - w USA jest tanszy prawie o polowe

:icon_mrgreen:

a co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to montować w motocyklu? :D

Jo. I w aucie, i na rowerze rowniez mam zamiar tego uzywac.. na dzis uzywam nawigacji cywilnej ze tak sie wyraze, a to Zumo to przyklad nawigacji pancernej :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo. I w aucie, i na rowerze rowniez mam zamiar tego uzywac.. na dzis uzywam nawigacji cywilnej ze tak sie wyraze, a to Zumo to przyklad nawigacji pancernej :icon_mrgreen:

rozumiem, nawet na piechotke idąc można tego używać :D , ale gdy jadę motocyklem to uzywam tylko tradycyjne mapki- sprawia to większą radoche, planowanie trasy itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, nawet na piechotke idąc można tego używać :icon_mrgreen: ,

Mozna. Ino dla piechurow taka armata moze byc nieco za duza - sa reczne GPSy, np. Garmin Vista Cx

 

ale gdy jadę motocyklem to uzywam tylko tradycyjne mapki- sprawia to większą radoche, planowanie trasy itp... :buttrock:

Majac GPS tez mozesz planowac, recznie niejako. Mysle, ze gdybys zaczal uzywac nawigacji, tobys sie szybko do niej przyzwyczail - to jak z automatem w samochodzie.. kiedys mialem manuale, ale jak kupilem pierwszy automat to juz nic innego nie wchodzi w rachube (to jest dla mnie podstawowe kryterium zakupu auta).

Mam znajomego, ktory uzywa GPSu do wypraw po grzybki - ma pozapisywane trasy, na ktorych kiedys bylo dobre grzybobranie, a ze grzyby maja swoje trwale ulubione miejsca, to teraz tylko wczytuje trase a GPS sam go prowadzi.. :clap:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac GPS tez mozesz planowac, recznie niejako. Mysle, ze gdybys zaczal uzywac nawigacji, tobys sie szybko do niej przyzwyczail - to jak z automatem w samochodzie.. kiedys mialem manuale, ale jak kupilem pierwszy automat to juz nic innego nie wchodzi w rachube (to jest dla mnie podstawowe kryterium zakupu auta).

Mam znajomego, ktory uzywa GPSu do wypraw po grzybki - ma pozapisywane trasy, na ktorych kiedys bylo dobre grzybobranie, a ze grzyby maja swoje trwale ulubione miejsca, to teraz tylko wczytuje trase a GPS sam go prowadzi.. :buttrock:

Dobra koniec w temacie GPS, bo to temat o zawieszeniu :icon_mrgreen:

I tak mnie nie przekonasz, aby na moto jeździć z GPSem (w aucie owszem). A co do samochodu miałem auto z ręczną skrzynią potem z automatem - teraz znów jeźdzę z manualną i nigdy więcej automat.

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy to jeszcze o obnianiu zawieszenia czy o gps :buttrock: ale moze to kogos zainteresuje :

 

http://cgi.ebay.pl/KAWASAKI-VN800-Stossdae...1QQcmdZViewItem

 

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale moze kogos zainteresuje

 

 

 

Nie wiem czy to jeszcze o obnianiu zawieszenia czy o gps :biggrin: ale moze to kogos zainteresuje :

 

http://cgi.ebay.pl/KAWASAKI-VN800-Stossdae...1QQcmdZViewItem

 

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale moze kogos zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...