Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób, które mają kontakt z domem dziecka w Szamotułach:

może uda nam się załatwić darowizny od dostawców w postaci słodyczy może jeszcze jakiś innych rzeczy, ale musiałbym mieć potwierdzenie otrzymania darowizny w postaci pieczatki.

Moglibyście się dowiedzieć czy dom dziecka potwierdziłby otrzymanie takiej darowizny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają kontakt z domem dziecka w Szamotułach:

może uda nam się załatwić darowizny od dostawców w postaci słodyczy może jeszcze jakiś innych rzeczy, ale musiałbym mieć potwierdzenie otrzymania darowizny w postaci pieczatki.

Moglibyście się dowiedzieć czy dom dziecka potwierdziłby otrzymanie takiej darowizny.

 

 

 

wietam pieczatka bedzie na bank tylko my jedziemy do nich w niedziele nie wiem czy bedzie dyrektorka na miejscu wiec moze byc tak ze pieczec przystawi w poniedzialek i dalej poczta ale generalnie nie ma problemu juz byl taki temat wiec spoko luz.

Pozdrawiam

Edytowane przez radek320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: i znowu nas zaskakujecie, :) dzieciaki ze świetlicy zapewne się bardzo ucieszą, myslę, że można Was wszystkich uznać za STAŁYCH PRZYJACIÓŁ I BYWALCÓW NASZEJ ŚWIETLICY :buttrock: dzięki za Waszą obecność, mimo, że od kilku miesiecy nie pracuje już w Szamotułach, miło mi, że pamiętacie o " moich " dzieciach:), i że mogłam pozanć tak fantastycznych ludzi :clap: ( i tylko szkoda, że mnie tam nie będzie:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będzie. Mnie tez policzcie przy oddawaniu krwi i przy Sw mikołaju. Będę... :icon_mrgreen:

 

:buttrock: ha głowny organizator i miałby nie oddawać, to raczej nie podlegało dyskusji że bedziesz i oddasz.

Prawdopodobnie aga sie wykruszy, nie bedzie jej w tym terminie w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do 11?? A ja liczyłem że sobie o 11wstane i podjade :clap:

Ale nędza będe musiał o 7wstać, za cholere nie wiem jak ja będe wyglądał w sobote rano, pewnie jak po imprezie :clap:

 

P.S. Żeby nie było 24h przed oddawaniem nie pijemy alkoholu :clap:

Edytowane przez mattir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się w poprzednim temacie ale widzę że nie zostałem ujęty to piszę się drugi raz,swoją drogą pomysł z bankiem krwi jest na tyle dobry że można go rozpropagować na cały kraj.

 

 

I tak się właśnie dzieje. Już w dwóch kolejnych województwach zakładany jest bank :flesje:

Mam nadzieje ze pozostałe województwa również do nas dołączą, w końcu motocykliści są wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEH odnośnie twojej propozycji z filmami. Od 7 grudnia do 10 w Tesco na Mrągowskiej od godz 23-6 jest promocja na płyty DVD, VHS itp 15% więc będzie to można wykorzystać. Wstępnie przeglądałem. Są tam bajki typu Bolek i Lolek, itd. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...