Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

termin się zbliża więc zaktualizowałem naszą listę dawców:

marco matti pablo riko luzipower mefisto pina aga domel Fr3di laska tomaj kris02 radek320 neh norberto python madzik mx66 sheriff mattir (będzie okazja poznać) monia:) kre7cik lombardo paluch

25x450ml=1125ml krwi w naszym banku

byś może kogoś pominąłem lub źle wpisałem to sory niech sie zaraz dopisze

plus do tego z ekipy szkieleta zjawi się kilkanaście osób

ale i tak wynik wydaje mi się słaby

jak dlamnie jak nie będzie 50osób to porażka to już jest sprawa honorowa

a więc deklarowac się kto może

 

...biore antybiotyk, w sobote nie bede mogla oddac... ale przyjade... i w niedziele tez :buttrock:

a oddam jak juz bede mogla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie udalo zdobyc troche pluszaków (2 siatki), jakies samochody zdalnie sterowane, tor wyscigowy ....

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwileczką dostałem info od radka który kontaktował się z domem

i tak:

dzieciaki marzą o lunecie do oglądania gwiazd :crossy: heh wypas pomysł :crossy:

i przydał by się im jakiś przenośny magnetofon na CD :clap:

kasa jest tylko teraz kupić ma ktoś jakieś dojścia w tych dziedzinach to niech odrazu domnie wali na gg priv lub kom

sprawa pilna czekam

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwileczką dostałem info od radka który kontaktował się z domem

i tak:

dzieciaki marzą o lunecie do oglądania gwiazd :) heh wypas pomysł :D

i przydał by się im jakiś przenośny magnetofon na CD :icon_mrgreen:

kasa jest tylko teraz kupić ma ktoś jakieś dojścia w tych dziedzinach to niech odrazu domnie wali na gg priv lub kom

sprawa pilna czekam

 

Z tą luneta to super pomysł! Trzeba uważac, aby nie kupic badziewia. Takie lunety jakie można dostac w marketach są raczej kiepskie, wyrzucone pieniądze w błoto.

Może Shrek ma kontakt z Waldkiem, ona zajmuje astrofotografia i zna sie na sprzęcie, może będzie mógł pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco mam pytanko ....

Będzie potrzeba kontaktu z organizatorem tej akcji w celu reportazu badz artykułu w Gazecie Poznańskiej/Głosie Wlkp.

Za jednego z głównych organizatorów można chyba uwazać Ciebie :icon_rolleyes: w zwiazku z tym czy mogłbys mi podac jakies namiary konkretnie najlepiej nr telefonu na siebie w celu udzielenia informacji na temat naszej akcji...

Tak mysle tez o tym zeby umozliwic wizyte pani redaktor w domu dziecka w celu przygotowania reportazu...:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że lunety mają w Media Markt....

 

Na te lunety co są w media nie warto wydawać pieniedzy. Widziałam je i miałam okazje je sprawdzic. Jutro skontaktuje się z Waldkiem i zobaczymy co on powie. Zależy też ile możemy przeznaczyc pieniedzy na tą lunete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...