Skocz do zawartości

Opony do FJ 1200


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za to Metzeler Lasertec to technologia z lat 80-tych, więc co nazywasz starociem ??

 

Zgadzam się z Tobą że lasertec to nie najnowsza technologia, ale ja w swojej karierze, chyba lepszego "przodu" to nie miałem, a parę km przelatałem :P

Wyrąbałem ją tak że środek był OK a od zamykania boków opona zmieniła kształt z " U " na ostre " V "

Tył też dawał radę i zastrzeżeń nie miałem.

Dodam, że chodzi o jazdę w 2 osoby i bagaż. Zdarzały się autostrady w deszczu 150- 180 i dawały radę.

Fak jednak, żę miałem na tyle też Bridgestone Batlax ... jakiś tam to siędopiero skubana trzymała, pełny wypas. :(

 

Na sportMaxach latają XXy więc ja się FJką nie będzie bardzo odkręcać ;) to powinna daź radę :crossy:

 

Zastrzegam sobie, że są to moje odczucia. Pamiętajmy również o tym, że zależy jak kto jeździ i co dla jednego możę być wypas dla drugiego się nie nadaje.

 

Jedno do czego mnie nikt nie przekona to to, że na Michellin MacAdam da się jeździć :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat.

Piotrusgsx a może macie też promocję na coś w tym rozmiarze: przód 120/70/17 i tył 160/60/18.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Witam

 

Do celów sportowo-turystycznych polecam komplet Pirelli Diablo Strada w cenie 1100 PLN (cena po rabacie), niestety tył musiałbym ściągać bo nie ma go w tym momencie w magazynie centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ntv650 kupiłeś już coś?

 

W mojej FJ1100 mam:

- przód: Michelin A59 120/80 - 16

- tył: Bridgestone G 703 Exedra 150/80 - 16 H71

Nie narzekam, moto prowadzi się bardzo pewnie.

Przód już muszę zmieniać :crossy: , tył pod koniec sezonu :buttrock:

Zastanawiam się głównie nad kpl. Battlax BT-45 lub Lasertec.

 

Może Piotrusgsx i dla mnie miałby jakąś propozycję :D ?

Co sądzicie o tych zestawach?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...