Skocz do zawartości

Stary pierdziel w polonezie


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomek dał za malacza 600zł dwa lata temu. Do dziś nawinął 30, albo 40tys. km i nigdy nie stanął mu w szczerym polu.

 

yjatek potwierdzas regole.

 

Gdyby jednak te auta sie nie psuly, to po pewnym czasie FSO nie miala by zbytu. Nowe kupowali by tylkoci ktorzy chcieliby pokazac swoja zamoznosc.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne piersi Vatezque :lalag:

 

Maluch to maluch - nieekonomiczne paliwożerne (6LL???????? :banghead: ) bydle o śmiesznym wyglądzie, ale i tak stale jedno z najpopularniejszych aut w Polsce.

 

Taxówą jeżdżę, jak nie mam niczego innego pod ręką. A po imprezie najlepiej jechać rowerem. Ale słyszałem, że za pilotowanie bicykla po pijaku zabierają prawko. :banghead: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taxówą jeżdżę, jak nie mam niczego innego pod ręką. A po imprezie najlepiej jechać rowerem. Ale słyszałem, że za pilotowanie bicykla po pijaku zabierają prawko. :icon_razz: :cool:

 

Dobrze słyszałeś, chociaz dziwi mnie Twoje zdziwienie.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taxówą jeżdżę, jak nie mam niczego innego pod ręką. A po imprezie najlepiej jechać rowerem. Ale słyszałem, że za pilotowanie bicykla po pijaku zabierają prawko. ;) :buttrock:

Odradzam jazdę rowerem na bani (czy nawet na lekkim rauszu). Abstrahując od tego, że można sobie/komuś krzywdę wyrządzić, to taka jednorazowa źle pojęta "oszczędność" na taryfie może skutkować koniecznością korzystania z taksówek jako jednego sprawnego środka lokomocji przez dłuższy czas, jak zabiorą prawo jazdy (a zabierają za to; i wyrok w "zawiasach" [chociaż raczej skończy się na grzywnie] też można dostać - niedowiarków odsyłam do lektury art. 178a $ 2 kk).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...