Skocz do zawartości

jakie moto


Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje ze powinenes na pierwszy motocykl jakis lekki i mniejszej mocy napisz czym wczesniej jezdziłes

ja mysle ze na pierwsze moto to jakies XT 350 za 4000 dostaniesz nie bedzie to motocykl typowo turystyczny ani typowo w teren, pojezdzisz troche jak zdobedziesz trocheumiejetnosci to bedziesz mogł zdecydowac w ktora strone pojdziesz czy w off road ;) :biggrin: czy moze w street :clap: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, co byście polecili nowicjuszowi?

żeby można było nim pojechać po bułki i do lasu :buttrock:

co sądzicie np o Kawie KLE 500 :icon_mrgreen:

 

CO czlowiek to inne zdanie. Jesli bywasz w Wawie czasami to wpadnij do mnie to sobie polatasz DR 350 , zeby sie przekonac , ze to jest motocykl , ktory spelni Twoje oczekiwania, jest tani , jest ich duzo w ogloszeniach , gania po lesie , na szosie marszowa to 90 -100 , maksymalna 135, na swiatlach leczysz samochody jak trzeba, jest miejsce do zrobienia bagaznika na bulki, pali 3,5 litra na 100, ma dobre swiatla, czesci uzywanych w brod, tununig prosty, serwis robisz samodzielnie. Zapraszam ! (nie po to, zebys kupil ode mnie , tylko po to, zebys polubil ten motocykl, ktory sie potrafi za to odwdzieczyc)

 

DR 650 albo 600 to grzechotnik , a do lasu nadaje sie tak jak kask bella do wyscigow Moto GP.

Jest za ciezki, pali za duzo, silniki żłopią olej, hałasują i nie ma zawieszenia.

 

KLE 500 to szosowka, a max szutruwka, transalp tak samo, AFrica Twin to musisz byc Pudzianem , zeby ja podniesc , nie no ...hue hue hue , 250 - 350 cm szesciennych to jest w sam raz, i musi wazyc do 140 kg.

 

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Gadimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wielkie dzięki wszystkim, którzy odpisali :) chociaż jak widzę - każdy ma inne zdanie :) ja przede wszystkim chciałbym moto uniwersalne, którym mogę pojechać gdzieś w Polske albo po Europie, ale jednocześnie polatać czasem po okolicznych bezdrożach. czy nie ma dla mnie nadzieji? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej bedzie ciezko z ta nadzieja :crossy: . Na tym mozesz zwiedzić swiat ale jesli chodzi o teren to w gre wchodzą tylko polne sciezki. Na pojemnościach poniżej 600 raczej ciezko objechac europe :crossy: chociaz nie mowie ze sie nie da bo jest taki gosc co to na skuterku zrobił :P (kiedyś pisalo o tym w ŚM). Natomiast zeby wjechac nawet w lajtowny teren moto nioe moze wazyc wiecej jak 140kg chociaz jak dla mnie to i tak jest chory pomysł tak ciezkiem mototrem ładować sie do jakiegoś lasku czy cos... :)

Juz kilka osób napisało Ci ze LC4 z silnikiem powizej 600 nadawałoby sie i do turystyki i do w sumie calkiem ostrej jazdy w terenie (kwestia opon w tym wypadku).

BIG

http://moto.allegro.pl/item140381916_suzuki_dr_800_big.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M317211 ten jest bardzo ładny :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M320622

LC4

http://moto.allegro.pl/item142643669_ktm_l..._supermoto.html Ten jest fajny bo ma w enie koła supermoto a to bys miał na wedrówki i ma tez koła enduro :) 2tys wiecej niz chcesz wydac ale to byłoby coś mieć 2 komplety kół w Twoim wypadku :)

pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadimex gadsz bzdury, widac ze nie masz pojecia o DR 600/650 a 350 to mozna po bulki jechac a nie w teren. Mialem wczoraj okazje przejechac sie na DR 350 i zawiodlem sie bardzo , kazdy wychwala jak pod niebiosa a to tymcasem pierdziawka bez mocy i momentu , to moja stara KLR 650 ma znacznie wiekszego kopa od tej DR ,pozatym czulem sie na niej jak na wiekszym simsonie malutkie toto takie. Rok temu mialem okazje przejechac sie na DR 600, stara zapadaczona DR-ka ,moto lekkie i bardzo zrywne lepiej szla od mojego KLR-a i zacznie od niego lzejsza, tam czulem ze to sie nadaje w teren znakomicie.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lc4 to jednak bardziej enduro niż turysta :clap: a swoją drogą jeśli któryś z forumowiczów posiada KLE, F650, albo Transalpa to proszę, żeby dorzucił swoje trzy grosze :clap:

 

a swoją drogą ten DR800 wygląda zajebiście :clap:

Edytowane przez motoszymek666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadimex gadsz bzdury, widac ze nie masz pojecia o DR 600/650 a 350 to mozna po bulki jechac a nie w teren. Mialem wczoraj okazje przejechac sie na DR 350 i zawiodlem sie bardzo , kazdy wychwala jak pod niebiosa a to tymcasem pierdziawka bez mocy i momentu , to moja stara KLR 650 ma znacznie wiekszego kopa od tej DR ,pozatym czulem sie na niej jak na wiekszym simsonie malutkie toto takie. Rok temu mialem okazje przejechac sie na DR 600, stara zapadaczona DR-ka ,moto lekkie i bardzo zrywne lepiej szla od mojego KLR-a i zacznie od niego lzejsza, tam czulem ze to sie nadaje w teren znakomicie.

Sory ale nie moge sie z toba zgodzic ;( Jak dla mnie w terenie az takiej duzej mocy i momentu nie trzeba miec... Jesli sie ocenia moto wlasnie w tych kryteriach to jest sie w bledzie :/ Rozumiem ze chcesz powiedziec ze moto 600ccm + bedzie sie latwiej jezdzilo w terenie, bo ma moc i juz pod wszystko podjedzie i pokona kazda trudnosc... Jak sam napisales

tam czulem ze to sie nadaje w teren znakomicie.
, czyli czules tylko a nie jezdziles a to roznica. Nie obraz sie ale nie widze tutaj zadnych dobrych argumentow w strone twojego istnie terenowego KLRa i DR600... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem Dr 600 , nie tylko siedzialem :) ,kazdy ma swoje racje, ja sie zawiodlem na 350 i teraz juz nie biore jej pod uwage :) bo ani to w teren , ani na droge :crossy: moze jak by go @ na 440ccm to by jakos szedl .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...