Skocz do zawartości

Yamaha XT 350 stare ale czy jare???


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe już chyba zdecydowałem to będzie lc4.Wyczytałem ze wazy 125kg(jeżeli to jest prawda) a do tego podoba mi się ta jego brutalność (tak jak opisał jarek s).kupuje enduro nie dla głaskania po dupie ale dla frajdy z bólu mięsni jakich doznam po jeździe na lc4 (masochista) :icon_mrgreen: Hehe .Ale tak na poważnie podoba mi się bardziej

No i sama nazwa mówi KTM

Teraz tylko odkładać kasiure :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kupił bym dwupaka (2T) ale boje sie mechaniki...

A jest na odwrót-2T jest duuuużo mniej skomplikowany, prosty do bólu. Jak boisz sie mechaniki 2T to tym bardziej będziesz się bać mechaniki 4T.

 

...zdecydowałem to będzie lc4.Wyczytałem ze wazy 125kg(jeżeli to jest prawda)...

Wiesz, LC4 ważą od mniej więcej 122 kg do 156 kg, moce w klasie 600-660 od 48 do 65 koni.

Uważaj co kupujesz, bo LC4 było łącznie około 80 wersji, i poszczególne egzemplarze mają duży rozrzut w wadze, zawieszeniu, osprzęcie etc. Wystarczy porównać LC4 na gaźniku Mikuniego i DellOrto-dwa zupełnie inne oblicza motocykla.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

pozwolicie ze sie podlacze do postu. Otoz tez rozmyslam nad kupnem xt 350 do lekkiej jazdy w terenie i lekkiej turystyki. ale szukam wiecej info natury technicznej. na przyklad jak to jest z tym kopniakiem czy xt 350 ma akumulator? i wszystkich dostepnych danych technicznych. Znacie tez moze jakies strony. Rozmyslam nad xt 350 a ttr 250 RAID wersja. Czekam na info i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witka.

 

Od kilku godzin jestem posiadaczem XT 350 88" za troche ponad 4,5 tys. :crossy:

Moze sie to wydawac duzo ale stan jest IGŁA ! Wczesniej miałem z 15 motorów .... ale ten to potwór.

Musze tylko zmienic olej... a i mam pytanie... :icon_razz: czy mozna wyczyscic stary filtr oleju ? a jesli tak to czym ? - bezyna woda ?

 

Wydech jest oryginalny czyli zacichy dla mnie.... planuje odciąc koncówke i wywebeszyć go a jednoczesnie przyciąc go z jakies 5 cm bo oryginalny jest bardzo długi. :) czy po takiej operacji trzeba cos jeszcze regulowac poza iglicą w gaźniku ?

 

pozdr.

rydzyk673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

 

Od kilku godzin jestem posiadaczem XT 350 88" za troche ponad 4,5 tys. :biggrin:

Moze sie to wydawac duzo ale stan jest IGŁA ! Wczesniej miałem z 15 motorów .... ale ten to potwór.

Musze tylko zmienic olej... a i mam pytanie... :flesje: czy mozna wyczyscic stary filtr oleju ? a jesli tak to czym ? - bezyna woda ?

 

Wydech jest oryginalny czyli zacichy dla mnie.... planuje odciąc koncówke i wywebeszyć go a jednoczesnie przyciąc go z jakies 5 cm bo oryginalny jest bardzo długi. :D czy po takiej operacji trzeba cos jeszcze regulowac poza iglicą w gaźniku ?

 

pozdr.

rydzyk673

 

boshe..., po takich kombinacjach z wydechem to tylko mocy mu ubedzie................... to raz a filt oleju sie nei czysci tylko kupuje nowy za parenascie zl................................

 

rece opadaja...........

 

co do tych ktm to uwazaj, bo wg mnie dobrej sztuki nei dostaniesz za kase zedu 5-6tys, silniki sa tam wysilone a sprzety uzytkowane glownei w terenie tudziez stosunkowo mocno zuzyte a naprawy tanei nei beda, pameitaj ze trzeba tez meic na utrzymanei takiego motocykla, powodzenia! i jak kupisz to koneicznie sie pochwal!

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshe..., po takich kombinacjach z wydechem to tylko mocy mu ubedzie................... to raz a filt oleju sie nei czysci tylko kupuje nowy za parenascie zl................................

 

rece opadaja...........

 

 

 

No wiesz.... znam sie troche na mechanice i moc napewno niespadnie :lalag: to wkoncu 4T a nie dwutakt.

a co do filtra.... jak go dzis zobaczyłem to mozna spokojnie stwierdzic ze czyszczenie jest mozliwe ale ja tego nierobiłem bo wyglądał jak nowy.

 

 

pozdro. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.... znam sie troche na mechanice i moc napewno niespadnie ;) to wkoncu 4T a nie dwutakt.

a co do filtra.... jak go dzis zobaczyłem to mozna spokojnie stwierdzic ze czyszczenie jest mozliwe ale ja tego nierobiłem bo wyglądał jak nowy.

pozdro. :wink:

Olej wymienia sie lacznie z filtrem oleju. Tak bardzo szkoda CI tych paru zlotych? Wiesz jaki olej byl wczesniej wlany? Poza tym roznica miedzy nowym a czystym filtrem jest zasadnicza. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze w przypadku filtra powietrza roznica miedzy nowym a czystym to srednio jeden litr w spalaniu na 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by tylko był dostepny filtr w sklepie to napewno bym go kupił i załozył, ale ze czas realizacji zamówienia to tydzien wiec wolałem zostac przy starym i na moje oko jak nowym filtrze :wink:

 

wczesniej był 10W40 i teraz tez taki wlałem... castrola

 

najprawdopodobniej w sobote zoperuje tłumik i dam znac jak to wyszło... jak niezapomnie to dam fotke bebechów z tłumika.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

a i mam pytanie... czy mozna wyczyscic stary filtr oleju ? a jesli tak to czym ? - bezyna woda ?

Odpowiedź:

a co do filtra.... jak go dzis zobaczyłem to mozna spokojnie stwierdzic ze czyszczenie jest mozliwe ale ja tego nierobiłem bo wyglądał jak nowy.

Następny wątek:

Pytanie:

planuje odciąc koncówke i wywebeszyć go a jednoczesnie przyciąc go z jakies 5 cm bo oryginalny jest bardzo długi. czy po takiej operacji trzeba cos jeszcze regulowac poza iglicą w gaźniku ?

Odpowiedź:

No wiesz.... znam sie troche na mechanice i moc napewno niespadnie to wkoncu 4T a nie dwutakt...Wczesniej miałem z 15 motorów ....

Moje pytanie-po co pytasz, skoro zaraz sobie sam odpowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bić piany, jak wiesz-to po co pytasz. Szczególnie że temat dotyczy rzeźbieniu w gównie. A tu wiadomo że są zwolennicy obsługi motocykla zgodnie ze sztuką, i są zwolennicy gownianych rzeźb. Twój motocykl-twój cyrk. Malpy w nim nie moje, więc się nie wypowiadam dalej ,dosadniej co o tym myślę.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...