Skocz do zawartości

Suzuki rg 80 vs honda ns-1


Kosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pomozcie mi w wybraniu tych motorkow co jest lepsze mniej awaryjne :flesje: ja jezdzilem rg ale nie ns-1 wiec nie moge porownac ns-1 jest ladan z wyglądu ale ten tlumik :rolleyes: !!!!!!!! taki cieniutki jak w komarze .Rg to ma przynajmniej normalny tlumic gruby i fajnie pasuje>Co o tym myslicie???

 

Mialem dwie Suzuki !

 

Obydwie G...no warte !

 

Wez Honde mniej problemow !

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, kupiłem bo miałem okazje wyrwać tanio.. żałuje jak cholera rozjebała się, zależy kto co lubi ja nie chciałem latać na gumie palić laczka i h.. wie co jeszcze, chciałem szybszą turystyke, a miała duży bajer w sobie, aprilia.. jak by kupić sobie piękną toyote z wyposażeniem takim siakim i owakim, ale ta toyota nigdy nie będzie miała klasy auta niemieckiego.. włoskie motocykle mają tylko i wyłącznie bardzo dobre hamulce.. i nie ma co się więcej rozmieniać.. dziś wolałbym kupić RG z tego względu, że obroty o których się mówi.. są w rzeczywistości piękną sprawą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem tylko na RG80, więc nie porównam z NS-1, ale jeśli mam się wypowiedzieć o Suzuki to moim zdaniem bardziej się opłaca go kupić. Cena mniejsza o jakieś 1500zł (zostanie na ewentualne odremontowywanie po jakimś wałku - nigdy nie wiesz co kupujesz...), a jak nie to na porządny strój. Po co wydawać ostatnie grosze na moto i jeździć później w jeansach i Tigerze? RG jest wystarczające no i faktem jest, że silnik się zbiera z bardzo niskich obrotów. Jedynie ten wygląd trochę kuleje - taki kanciak :icon_razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...