Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Niezupełnie. Ja też byłem, jednak dojechałem na pas, pod OBI nie zdążyłem. Byłem z dwoma kumplami (VFR i R1), na miejscu spotkałem Ukasza. Niebiescy tym razem zaszaleli. Zostałem już na samym początku spisany. Chcieli mi zabrać dowód za zniszczoną rejestrację (dobrze że drutów w oponie nie zauważyli). Na szczęście na pouczeniu się skończyło.

 

Nie obyło się bez nieszczęśliwych wypadków. Inny kolega na Firebladzie pojechał poszaleć na kole na zamkniętym odcinku drogi pod Sobieszewem. Nie miał amorka i po lądowaniu przedniego koła złapał shimmy. Wylądował w rowie, moto pokoziołkowało 30 m dalej. Kolega dość mocno się obcierał, ale poważniejszych urazów nie miał. Moto jednak do kasacji. Cały został tylko silnik, rama pękła w kilku miejscach, plastiki porozrzucane w promieniu wielu metrów. A moto kupione na raty w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No, przejaśniło się, pogoda dzisiaj dopisze, ciekawe czy niebiescy też :lol: :P

W każdym razie będę - samochodem co prawda, ale dzisiaj albo jutro mam już dostać swoje oponki, tak więc niezadługo powracam na trasę :mrgreen: Tak więc będę o 18 najpierw na parkingu, a potem na pasie - będę paradował w koszulce 4umowej ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoda a ja musiałem siedzieć w firmie do 20 .00 . Ale szkoda. Do grupy północ się już zapisałem ,

Większosć czasu spędzam w trójmieście lub w okolicach 3miasta więc chętnie bym z wami pojeżdził? Czy istnieje taka możliwość ? Czy spotykacię się czasmi w większej grupie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda dopisze więc kto żyw niech ściąga na Atak. mogą być jakieś problemy z cyrkiem któy się tam podobno rozłożył. W ostateczności spotkanie tylko na parkingu koło mola o 18-ej. O 17.30 przy OBI nie mogę być więc jeśli ktoś będzie to spotkamy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...